köpek

Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi; oldukça büyük ve ferah eğitim alanı ile, köpeklerin her türlü eğitim ve bakımları konusunda kaliteli bir hizmet anlayışı benimser. Köpek sahipleri uzun bir süre boyunca tatilde ya da iş seyahatinde olduğunda veya zorunlu durumlarında, köpeklerini güvenebilecekleri bir yere bırakmak isterler. Tatillerini gönül rahatlığıyla ya da iş seyahatlerini akılları köpeklerinde kalmadan geçirmek, bütün köpek sahiplerini mutlu eder. Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’nde uzman veterinerler ve eğitmenler aracılığıile, köpeklerin her türlü bakım ve eğitim faaliyetleri en kaliteli biçimde yapılır.

Bu profesyonel bakım hizmetleri; sadece uzun bir seyahate çıkma durumunda değil, hayatın her anında eğitimlerle alakalı her türlü sorular ya da sorunlarda yaşanan sıkıntılarla alakalı, destek alma açısından güvenilir bir merkez olarak karşımıza çıkar. Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi’ne gelen köpekler; profesyonel veterinerlerin kontrolü dahilinde, gerekli muayene ve tetkikleri yapılmak sureti ile konaklama yaparlar. Köpeklerin, kendinden farklı ırklarla oyun oynayabileceği ya da sosyalleşebileceği bir ortamda eğlenmeleri sağlanır. Ayrıca; konaklama yapan köpekler, günlük egzersizlerini ve de gezilerini uzman eğitmenler aracılığı ile yaparlar. Köpeklerin tıraşları, tırnak kesimleri, göz ya da kulak muayeneleri ve rutin sağlık kontrolleri özenle gerçekleşir. Köpeklere yapılan tüm bakım ve sağlık kontrolleri, uzman personellerle sağlanır.

Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi Kontrolleri

Bayramoğlu Köpek Eğitimi Merkezi’nde köpek sahipleri ile iletişime geçilir ve uzman köpek eğitimcisi adrese geldiğinde de, köpekler teslim edilir. Köpeklerin teslim edilme aşamasında, köpek sahiplerinin bir form doldurmaları gerekir. Bu form, köpeklerin genel bilgi datasını oluşturur. Bu data; köpeklerin daha önce yaşadığı rahatsızlıklar, güncel sağlık durumları, genetik yaşanan sıkıntılar, karakteristik özellikler, alınan eğitimler, beslenme düzenleri ve de egzersiz programları olarak bilgi amaçlı oluşturulur.

Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi’nde, köpek ırkı ile alakalı kısıtlamalar söz konusu olmaz. Her cins köpek, rahatlıkla konaklar. Köpeklerin eğitimleri ve bakımları ile ilgili olan uzman kişiler, bu eğitimler ve bakımlarla alakalı belgelere sahiptirler. Köpeklerin beslenmeleri konusu, eğitim kadar özen gösterilen bir husustur. Köpeklerin mama değişimlerinde oluşan bağırsak enfeksiyonuna bağlı ishal vakalarından korunmak için, köpeklerin kullandıkları rutin mamaların verilmesi sağlanır. Bu yüzden; köpekler sahiplerinden alınırken, yedikleri mamalar da alınır. Köpek sahiplerinin, köpeklerini emanet etmeden önce Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi’ni görmeye gelmesinde ve bakım ünitelerini görmesinde hiçbir sakınca yoktur. Ayrıca; ziyaret aşamasında, kafaya takılan her soru da cevap bulur.

Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi’nde konaklayan köpeklerden; beslenmelerinde almaları gereken vitamin ya da ek gıda türü besin takviyelerinde, köpek sahipleri bu durumları uzmanla mutlaka paylaşma durumundadırlar. Bu ikazlar ve bilgilendirmeler doğrultusunda, teslim edilen köpeklerin uzman kontrolünde mamaları kontrol edilir. Bayramoğlu Köpek Eğitim Merkezi, eğitimlerle ilgili hassas bir politika izler. Köpekler ilk teslim edildikleri anda, eğitim durumlarını anlamak amacı ile bazı testlere yönlendirilirler. Bu testleri yapmaktaki amaç; eğitim durumlarının gözlemlendiği köpeklerin, eğitim durumlarına göre gruplandırılmasına yöneliktir.

Temel itaat gibi başlangıç eğitimleri olmayan ya da eğitimi yetersiz olan köpekler, uzman köpek eğitimcileri tarafından eğitim alırlar. Temel itaat eğitiminde; iyi bir itaat komutasına hakim olan köpeklerde ise, seviye kontrolleri yapılır. Başarılı bir itaat düzeyine gelmiş olan köpeklerin ise, ileri itaat eğitimlerindeki seviyeleri tespit edilir. Köpeklerin sosyalleşmeleri, çok önemli hususlardan biridir. Çeşitli oyun programları organize edilerek, sosyalleşmeleri sağlanır. Köpeklerin sosyalleşme konusundaki organizasyonları tam olarak sağlandığında, itaat seviyeleri de doğru orantılı olarak artar.

 

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bayramoğlu Köpek Eğitimi