köpek

İstanbul Köpek Eğitim Çiftliği HauseOfistanbul

köpek egitim ciftligi

Köpekler insanların en yakın dostudur. Aynı zamanda köpekler binlerce yıldan bu yana insanlara iyi bir dost olmanın yanı sıra aynı zamanda iyi bir koruma görevi de sunmaktadırlar. Günümüzde köpek eğitimi bu açıdan önemlidir. Aynı zamanda köpeklerin insanlar ile birlikte yaşaması için de yine köpek eğitimleri ön plana çıkıyor.

Köpeklerde itaat eğitimi bu aşamada sunulan eğitimlerin başında geliyor. İtaat eğitimi almamış bir köpek sahibi için sorun olabiliyor. Çünkü daha sonra yapılacak eğitimler için itaat eğitimi temel teşkil etmektedir. Aynı zamanda itaat eğitimi dış ortamda köpeğe sahip olmak ve onu yönlendirmek için de önem taşıyor. Günümüzde yavru köpek eğitimi ile ilgili bu tür eğitimler ön plandadır.

Yavru Köpek Eğitimi

Köpeklerde eğitim aynen insanlarda olduğu gibi erken evrede daha başarılı sonuçlar veriyor. Esas olarak köpeklerin ilk 4 ile 6 hafta arasında daha iyi eğitimler alması mümkün olmaktadır. Bunun yanında köpeklerde itaat eğitimi gibi eğitimler sayesinde köpeklerin sahibi ve ortam ile daha iyi adapte olması da mümkündür.

İnsanlar bu tür eğitimleri kendileri verebilirler. Ya da köpek eğitim merkezi olarak isimlendirilen merkezlerden yararlanabilirler. Köpek eğitimlerinde acele etmemek gerekiyor. Hele bazı köpek ırklarında eğitimlerin başarıya ulaşması için yılmadan eğitimler üzerinde durmak gerekiyor. Günümüzde eğitimlerin bu şekilde başarılı bir şekilde sonuçlandırılması aşamasında sabır önemlidir.

Köpek Eğitiminde Hause Of İstanbul Farkı

Köpek eğitimi konusunda müşterilerin beklentilerinin karşılanması aşamasında nitelikli hizmetleri ile ön plana çıkan Hause of İstanbul aynı zamanda eğitim için geç kalmış köpekler için de başarılı eğitimler düzenliyor. Köpeklerin eğitimleri sadece itaat eğitimi ile sınırlı olmadığından dolayı bu tür hizmetlerin çeşitlilik arz eden kısımlarında bu firmadan yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda köpeklerin insanların sosyal ortamlarına tam uyum sağlaması adına hizmet alabileceğiniz bu site sayesinde yavru köpek temel itaat eğitimi hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu firma sizlere farklı cins köpeklerin eğitimleri ile ilgili bilgiler sunuyor. Hangi köpek cinsinin hangi eğitimlerde ne kadar başarılı olduğunu bu firma ile kolayca öğrenebilirsiniz. Sokak köpeği eğitim merkezi olarak da bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Köpek eğitiminde Erken Yaş Dönemi

Genel bir kanı olarak yavru köpek temel itaat eğitimi dahil olmak üzere eğitimlerin ilk 6 ayda tamamlanması gerekmektedir. Bu tür eğitimler daha sonraki aşamada da verilebiliyor. Fakat bu tür eğitimlerin geciktirilmesi ile birlikte eğitimlerin verimliliğinin düşmesi görülüyor. Günümüzde erken aşamada 6 haftaya kadar tuvalet eğitimi, adaptasyon eğitimi, agrasyon eğitimi gibi çeşitli eğitimlerin tamamlanmış olması gerekiyor.

Köpek Eğitiminde Başarı Nasıl Sağlanır

Köpek eğitiminde başarının anahtarı olarak sabır ve bol tekrar ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında köpeğe ilgi ve sevgi ile yaklaşmak da yine eğitimde önem taşıyor. Günümüzde köpek eğitimlerinin başarılı olmasının altında sürekli tekrar ve sabır yatmaktadır. Bunun yanında her köpek cinsinin aynı eğitim ile başarılı olması mümkün değildir.

Köpeklerin genetik özellikleri nedeni ile bazı köpek cinslerinin daha iyi eğitildiği bilinmektedir. Bunun yanında köpek eğitimlerinde eğitim merkezi faktörü de çoğu zaman ön plana çıkıyor. Fakat tüm bunların dışında temel itaat eğitimlerinin zamanında verilmesi gerekiyor. Aynı zamanda köpeğin dış ortamda gezdirilmesi için gereken yürüyüş eğitimi de önemli bir eğitim olarak ön plana çıkıyor. Köpeğin ev ortamına uyum sağlaması adına sunulan bir diğer eğitim hizmeti de tuvalet eğitimidir. Bu eğitim ile köpeğin bulunduğu ortamı daha iyi sahiplenmesi mümkündür.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Köpek Eğitim Çiftliği HauseOfistanbul