köpek

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 kurt köpekleri son derece akıllı ve güçlü köpeklerdir. K9 lar polislerin asayişte kullandıkları bir köpektir ve çoğunlukla K9 polis köpekleri olarak anılmaktadır. Aynı zamanda çok çeşitli yetenekleri ile kolluk kuvvetlerinin ayrıcalıklı ve eşsiz bir grubudur. K9 köpekleri, polis departmanları ve yurt içi ve yurt dışı liman, havaalanı ve sınırları devriye alan federal kolluk kuvvetleri (örneğin, Gümrük ve Sınır Karakol Uyuşturucu Uygulama İdaresi ve Ulaştırma Güvenliği İdaresi) için özel bir eğitim verilerek çalıştırılmaktadır. K9 köpekleri kendisine özel kolluk kuvveti eğitimi alabilmektedir. K9 kurt köpeği fiyatları bu tür yeteneklerine bağlı olarak genellikle 750-2000 TL arasında değişiklik gösterebilir.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 köpeği fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Bazı hayvan satış noktalarında veya sahiplendirme kuruluşlarında belirli fiyatlar ile satılabilmektedir. K9 köpekleri son derece kıymetli bir ırk olduğundan buna göre bir fiyat belirlenmiştir. Aynı zamanda k9 kurt köpekleri hakkında dünyanın en zeki köpekleri olduğu da söylenmektedir. Diğer cinslerde gerçekleşebilen sahibine saldırma olaylarına bu cinsteki köpeklerde pek fazla rastlanmamıştır.

K9 Kurt Köpeği Fiyatları

K9 Kurt Köpeğinin Genel Özellikleri

K9 kurt köpekleri son derece akıllı olduklarından çeşitli eğitimlere tabi tutularak bazı görevlerde yer almaları sağlanmıştır. Bunlardan en önemlisi polis kuvvetlerinin bu köpekler ile bir çok suçu ortaya çıkarmasıdır. Yasadışı uyuşturucu, patlayıcı, kimyasal madde ve diğer yasadışı maddeleri keşfetmek bu köpekler için oldukça kolaydır. Kayıp ya da kaçırılan kişileri bulan ve Kanunlardan kaçan kaçakları takip eden veya vahşi doğada kalmış kadavraları keşfeden suç mahallerindeki kanıtları bulan yetenekli köpeklerdir. Araçların denetlenmeleri bu köpeklerle yapılabilir.

Bir polis memuruna karşı karşıya kalabilecekleri ya da saldırabilecek olan suçluları Yasadışı uyuşturucular ve kontrollü maddeler taşıyan veya bunlarla temasa giren kişileri etkisiz hale getirebilirler. K9 polis köpeklerinin sıradan görevleri vardır. K9 köpeklerin, kokuyla şüpheli bulma, işleyicisini koruma, 150’x150 ‘lik bir alanda gizli nesneler bulma, ateş altında nasıl davranacaklarını bilme ve patlayıcı madde ve uyuşturucu bulma gibi çeşitli durumlarda iyi performans göstermeleri her zaman beklenir. Bir işleyici resmi Polis köpeği olarak da kullanılabilen bu cinsteki köpeklerden Polis teşkilatında üstün başarı madalyası almış K9 köpekleri dahi bulunmaktadır. K9 görevlisi ve köpeği, polis köpeğini haftada bir kez normatif tutmak için ders almalıdır. Bir K9 işleyicisi ve bir polis köpeği uzman köpek eğitimi, eğitim izleme, bomba algılama ve K9 taktiklerine göre çalışmalarını geliştirir. Araçlar, garaj, spor, ilkokullar, alışveriş merkezleri vb. Kullanarak ciddi polis çalışmaları sırasında ortaya çıkabilecek farklı durumlarda kullanılabilir.

K9 Kurt Köpeklerinin Eğitimi

K9 kurt köpekleri eğitim süreci oldukça uzun ve özveri gerektiren bir süreçle belirlenir. Söylenilen komutu dinlediği taktirde ödüllendirme uygulanır ve eğitim sistemi bu şekilde düzenlenir. K9 köpeği eğitimi antrenörleri tarafından verilir. Antrenör polis köpeği ile eğitim alacak zamanınız olmadığında ve köpeklerle çalışmanın doğru bilgi eksikliğinden dolayı eğitim veya çalışma sırasında karşılaşılan zorluklar köpek eğitimini mahvedebilir. Bunun sonucunda köpek belirli bir durumda polisle iyi çalışamayacak ve bu da ciddi derecede ciddi etkilere neden olabileceğinden uzman eğitmenlere danışılmalıdır, polis sorunu kişisel köpek eğiticisine bildirmelidir, böylece K9 eğiticisi köpek ve K9 işleyicisine, işleyici tarafından yapılabilecek herhangi bir hatanın nasıl giderileceğini öğretebilir.

K9 Köpeğinin Sahiplenilmesi

Bu akıllı ve güçlü ırk köpekler yavru iken sahiplenilerek eğitilebilir ve son derece yetenekli olan bu köpekler sadık bir dost olarak hayatınıza girebilir. Üstün yeteneklerinden dolayı bu köpekler ücretsiz sahiplendirilmek yerine çeşitli fiyatlar biçilerek satışa sunulmuştur. K9 köpeklerinin yetenekleri baz alınırsa fiyatlar konusunda fikir sahibi olmak mümkün olacaktır. Fiyatlar saf kan oluşuna göre 750 ile 2000 TL arasında değişebilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Aytekin
  3 yıl önce

  Benim var erkek

  yorum beğen
 • K9
  3 yıl önce

  Ucuz satan varmı

  yorum beğen
 • Ali Burhan ÖNGELİ
  3 yıl önce

  Secereli Eğitimli , 6 Ay lık , Erkek K9 Almak istiyorum . Fiyat Konusunda 0 542 313 1633 No Lu Telefonuma Bilgi verebilirmisiniz ? , Email Adresimi açamıyorum .

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

K9 Kurt Köpeği Fiyatları