köpek

Köpek Eğitim Çiftliği Belçika Kurdu Alabilirsiniz

kurdunoo

İyi bir köpeğe sahip olmak ve zamanınızın bir kısmını onunla geçirmek istiyorsanız Belçika >kurdu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Kendine fazlaca güvenen, gururlu bir karakter özelliğini zarif bir şekilde hayatına yansıtan Belçika kurdu, sizinle iyi bir arkadaş olacaktır. Tabi size iyi bir arkadaş için mutlaka yavru bir Belçika kurdu tavsiye ediyoruz. Peki, Belçika kurdu yavru fiyatı ne kadar, diye de sorabilirsiniz. Bu tür köpekler hiçbir şekilde hantal değildirler ve her zaman aktif ve hareketli olmayı severler.

Belçika Kurdunun Karakteristik Özellikleri

Belçika kurtları güçlü, pürüzsüz ve güzel yürüyüşe sahiptir. Sokakta, parkta ve yolda yanınızda sizinle yürüyen Belçika kurtları her zaman güven ve asalet verecek. Koşmayı ve egzersiz yapmayı her zaman seven ayrıca kısa, düz ve sert kürkleriyle etkileyici olan Belçika kurdu yavru fiyatı her zaman merak konusudur. Zeki, sorgulayan ifadesi ve yüksek enerjisi ile sahibinin hayatında önemli bir yeri olan sadık bir arkadaş olacaktır. Ayrıca aileyi koruyan ve görevlerini yerine getiren çalışan bir köpektir. Belçika kurdu, aileye olan güçlü bağlılıklarını sadakatlerini her zaman gösterirler. Ailenin bir parçası olarak sizlerle yaşamaktan büyük zevk alacaktır.

Çocuk ve Belçika Kurdu

Belçika kurdu, çocuklarla çok iyi anlaşır ve onlarla oynamaktan her zaman keyif alır. Yabancılarla ilk temasları pek sıcak değildir. Sevdiklerine ve aile bireylerine karşı çok sevecen ve şefkatliyken, yabancılara karşı mesafeli, kayıtsız ve dikkatsizdirler. Zamanla tanıyacak olan aile dostlarınıza karşı da sevimli halini mutlaka gösterecektir. Genellikle saldırgan köpek ırkları arasında yer almayan Belçika kurdu, saldırgan de değildir. Ancak gerektiğinde kendilerini ve ailelerini korumak için saldırgan bir pozisyona geçmeleri de mümkündür. Ayrıca hiçbir köpek gerekli olmadıkça, kendini tehlikede hissetmedikçe, saldırması emredilmedikçe ve sahibi tarafından onaylanmadıkça saldırı içgüdüsüyle hareket etmeyecektir. Ne yazık ki saldırgan köpekler, zayıf eğitmenlerin ve yetiştiricilerin bir sonucudur. Siz de en uygun Belçika Kurdu Yavru Fiyatı ile iti bir köpek sahibi olabilirsiniz.

Belçika Kurdunun Fiziksel Özellikleri

Eğer bir köpek sahiplenmeyi düşünüyorsanız, size muhteşem görünüşleri ile bir Belçika kurdu tavsiye ederiz. Görünüşleri ve fiziksel duruşlarıyla muhteşem olan bu köpekler, neredeyse eşit uzunlukta ve yükseklikte güçlü ve kaslı bir vücuda sahiptir. Çevik, çevik ve çok uyanık bir çoban köpeğidir. Kendinden emin tavırları, gururlu karakterleriyle birleşir ve etkileyici görünürler. Hacimli bir gövdesi yoktur. Çalışmak ve bu ihtiyacı kaslı vücutlarıyla karşılamak için yetiştirilirler. Genel olarak, bedeni tüm bedenle ilişki içindedir. Peki, Belçika kurdu yavru fiyatı ne kadar ne çok bu merak ediliyor.

Belçika kurdu yavru fiyatı merak edilirken bu tür köpeklerin fiziksel özellikleri de merak edilen konular arasında. Kafatasının genişliği ve buruna doğru uzunluğu hemen hemen eşit ve düzdür. Belçika kurdunun burnu orta uzunlukta, burun rengi genellikle siyahtır. Makas ısırması veya düz ısırmayla kapanan güçlü bir çene ve dişleri vardır. Dudakları sıkıca ve sürekli olarak birleştirilir.  Belçika kurdunun dik, üçgen kulakları vardır. Dik kulakları siyah ve kahverengi tonlarındadır. Siyah kulaklar siyah maskeyle eşleşiyor. Daima dik kulakları ve kısa saçlarıyla ayrı bir güzelliğe sahiptirler.

Belçika Kurdunun Rengi

Belçika kurdu, çift katlı, kısa, düz ve sert dokulu, dayanıklı bir kürke sahiptir. Kürklerinin kalın, sert bir üst tabakası ve farklı hava koşullarına dayanmalarını sağlayan yoğun bir yüzeyi vardır. Genellikle kısa saçlıdır. Boynun etrafındaki saçlar uzun bırakıldığında yele gibi görünebilir. Kısa, parlak ceket, siyahtan kahverengiye, kırmızıya ve mauna kadar çeşitli renk ve tonlarda görülebilir. Rengi ise genel olarak kürk rengi açık kahverengi, kahverengi, samur, kızıl ve koyu kahverengidir. Bu tonlara geçişler kaban üzerinde görülebilir. Tüylerinin uçlarında siyah noktalar olabilir. Yüz bölgesi ve burun ve kulak uçlarının etrafındaki maske siyahtır. Sitemizden köpek alımı yapabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Eğitim Çiftliği Belçika Kurdu Alabilirsiniz