Köpek Eğitim Çiftliği Hizmetleri Nelerdir

istanbulköpekeğitimi

Köpek Eğitim Çiftliği merkezi olarak en güvenilir ve en kaliteli köpek eğitimlerini köpek eğitim merkezimizde veya sizin istediğiniz herhangi bir yerde vermekteyiz. Köpeğinizin eğitim ile alakalı bütün sorunlarını bizler çözmekteyiz. Evcil dostlarınız ve onların eğitimleri ile alakalı olarak sağlık davranış problemlerini çözme ve karakter analizi yapma hizmetlerini de veriyoruz. Bu analizler sonucunda da en uygun şekillerde eğitim planı oluşturup sizin de onayınızı alarak eğitimlere başlıyoruz. Eğitim bitiminde başarılı olunduğu takdirde eğitim sertifikaları vermekteyiz.

Evcil dostlarınız olan köpeklerle beraber aranızdaki iletişim bağlarını en üst düzeye çıkarmak için varız. Evcil dostlarınıza en uygun ve en kaliteli eğitimleri uygun fiyatlarla evcil dostlarınıza özel olarak vermekteyiz.

Temel İtaat Eğitimleri

Köpek Eğitim Çiftliği merkezi olarak temel itaat eğitimleri en sık verilen eğitimler arasında yer alır. Küçük, uysal ve itaatkâr köpeklere verilen bir eğitim olup ilk adım niteliğinde bir eğitim de diyebiliriz. Yavru oldukları ilk 3 aydan itibaren 9 aylık oldukları döneme kadar verilebilen bir eğitimdir. Bu eğitimlerin alınma süresi, başlama zamanları evcil dostunuzun yaş, tür ve özel durumlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Temel itaat eğitimleri sayesinde evcil dostunuzun agresiflik, öfke, ürkeklik gibi davranış problemleri, çeşitli karakter problemleri de büyük oranda çözülür. Ortalama 1 aylık bir süre zarfında bu eğitimi alırlar. Basit yat, otur, gel ve git gibi temel komutları içerir. Evcil dostunuz ve sizin aranızda iletişim ve ortak dilin temelleri temel itaat eğitimleri ile atılır.

İleri İtaat Eğitimleri

Köpek Eğitim Çiftliği merkezi olarak evcil dostlarınıza özel verdiğimiz bir başka eğitim ise ileri itaat eğitimleridir. Bu eğitim temel itaat eğitimlerinin aksine daha az sıklıkla verilen bir eğitimdir. Bu eğitim türü genellikle agresif, saldırgan, iri köpek cinslerine daha uygun bir eğitimdir. Tasmalı veya tasmasız olarak basit temel komutların da ötesinde komutlar verilir.

Bu eğitim temel itaat eğitiminin bir üst basamağı olarak verilebileceği gibi bazı köpek türlerine giriş eğitimi olarak da verilebilir. İleri itaat eğitimleri genellikle çok daha uzun süren eğitimlerdir.  Belirli başlı köpek türleri için çok daha uygun eğitimlerdir diyebiliriz. Bu eğitimle beraber biraz daha duyarlı davranmasını sağlayabiliriz.

Tuvalet Eğitimi ile Tuvalet Sorununuz Ortadan Kalkar

Köpek Eğitim Çiftliği merkezi olarak siz evcil dostlarınıza sizlerle toplu yaşamasının en temel ve en önemli kuralı olan tuvalet eğitimini vermekteyiz. Bu eğitim birlikte yaşamın en temel gerekliliğidir. Ev içi veya ev dışı olarak verilen bu eğitimi genel olarak belirli davranış kalıpları içerisinde vermek gerekir. Aksi takdirde çeşitli sorunlarla ömür boyu karşılaşırız. Evcil dostlarınıza genellikle verilen tuvalet eğitimi ev dışı tuvalet eğitimidir. Çünkü ev içi eğitim biraz daha uğraştıraneğitim olarak verilmesi zordur. Evcil dostunuzun tuvaletini ne şekilde nereye yapacağının disiplinini kazanmasında tuvalet eğitiminin önemli bir yeri vardır. En kısa sürede ve en uygun, doğru şekillerde tuvalet eğitimi veriyoruz.

Köpek Eğitimleri ve İnsan Hayatına Uyum

Köpek Eğitim Çiftliği merkezi olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde evcil dostunuz sosyal insan hayatına kolay uyum sağlar. Daha itaatkâr ve uysal, davranışları dizginlenmiş bir şekilde yönetilmeye müsait bir biçimde davranış kalıpları geliştirir. Sahibi başta olmak üzere insanlarla ortak bir iletişim dili ve iletişim kanalı oluşur. Aksi takdirde insan hayatına uyum sağlayamayan köpekler agresif davranır ve yalnızlaşır. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Sizler de evcil dostlarınızın eğitimi konusunda daha ayrıntılı ve geniş bilgiler almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Eğitim Çiftliği Hizmetleri Nelerdir