köpek

SATILIK UFAK CİNS KÖPEK

Hayattaki en sadık dostlarımızdan olan köpeklerin her durum ve şartta yanımızda olmasını temin eden aldıkları itaat eğitimleriyledir. Sizde yanınızda sözünüzü dinleyen bir köpeğiniz olsun isterseniz bunu sizin için sağlayabiliriz. İstediğiniz türde ve cinste satılık ufak cins köpeklerimle hem yetiştiriyor hem de satışını yaparak siz değerli köpek dostlarına ulaştırıyoruz. Hayalinizdeki köpek türünü ilk olarak belirlenmesi ve hangi işler için kullanılacağı belli olan köpekler için firmamıza geldiğinizde size birçok seçenek sunulmaktadır. Müşterilerimize verilen birçok türde ve karakterde köpekler bulunuyor bunlar daha yavru iken alınarak yetiştirilmiş ve temel eğitimleri verilerek sahiplerine ulaştırılmıştır. Bu eğitimler için ürettiğimiz köpek yavruları belli bir aydan sonra eğitime alınarak sahiplerine teslim edildiğinde gereken komutların büyük bölümünü öğrenmiş olarak sahiplerine teslim edilir.

SATILIK UFAK CİNS KÖPEK

Her zaman yanınızda olacak bir köpek dostunuz olsun derseniz onun eğitiminin bizim tarafımızdan verildiğini bilmenizi istiyoruz. Firmamızın sitesine uğradığınızda elimizde bulunan birçok türden ve cinsten birçok köpeğin olduğunu görecek ve karakterine göre seçim yapma şansınız bulunacaktır. Bize ulaşan müşterilerimiz genellikle iyi cins köpeklerden talep etmektedir. Elimizde satılık ufak cins köpek bulunurken bunların aldıkları temel itaat eğitimi sayesinde hem köpeğiniz rahat bir hayatı yaşamaya başlıyor, hem de siz hiç zorlanmadan komutlarınızla bu köpeğinizi kontrol etmiş oluyorsunuz. Bazı köpekler için düşünülen özel bir görev varsa ileri itaat eğitimi ile birleştirilerek onun da eğitimi ayrıca verilir.

SATILIK UFAK CİNS KÖPEK
Köpeğiniz bu sayede tüm eğitimlerini daha yavru iken almaya başlamış ve size getirildiğinde ise size alışması için çok basit komutlarla kontrol etmeniz ve yavaş yavaş ona yaklaşmanız gerekiyor. Bu sayede köpeğiniz size daha çok bağlanacak ve toplum içinde onu tasmasız ve kemersiz bile gezdirmenize izin verecektir. Köpeğiniz herhangi bir komutu ses ile değil sizin gözünüzün içine bakarak anlama kabiliyetine de sahiptir. Yani normalde ses ile komut edilen köpeğinize eş değerinde el ve kol hareketleriyle yön verilebilir. Firmamızda yetiştirilen köpeklerimiz için sertifika programı uygulanmaktadır. Firmamızdan aldığınız satılık ufak cins köpekler adresinize bizim elemanlarımız tarafından ulaştırılır.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

SATILIK UFAK CİNS KÖPEK