köpek

Zeytinburnu Köpek Eğitim Çiftliği

Zeytinburnu köpek eğitim çiftliği köpek eğitimine önem veren bir köpek otelidir. İlçede oldukça fazla hayvan sever bulunduğu için bu çiftliklerin önemi büyüktür, hayvan severlerin en çok beslediği hayvan köpektir çünkü. Eğitim sırasında hayvana ilk öğretilen komutlar iletişim komutlarıdır. İnsan ve hayvan toplulukları içerisinde saldırgan olmaması, uyumlu olması ve anlaşabilmesi öğretilir. Bu husus hem hayvanlar hem de insanlar için önemlidir. Hayvan uyumlu olursa kendi mutluluğunu da sağlamış olur.

Zeytinburnu Köpek Eğitim Çiftliği güvenilir ve tecrübeli kadrosu sayesinde insanın en iyi arkadaşı ile bağ kurmaya yardımcı olur. Eğitimin başarıya ulaştığı süreçte hayvan komutaya ihtiyaç duymamaya başlar. Köpeklere verilen eğitim ikiye ayrılır; temel eğitim ve itaat eğitimi. Eğitimde genel olarak 3 haftada sonuca ulaşılır fakat her hayvanın öğrenme süreci bir değildir tıpkı insanlar gibi. Köpeğin eğitimini sahibiyle alması önemli bir husustur çünkü alıştığı kişi itaatlerine uyduğu kişi bu zamana kadar eğitmenidir, sahibine alışması uzun bir zaman alacaktır. Eğitilecek köpek yavru bir köpekse eğitim süresi biraz daha uzundur çünkü yavru köpeklere ilk olarak tuvalet eğitimi verilmektedir. Aynı zamanda özel işlerde veya faaliyetlerde kullanılacak hayvanların eğitimleri de farklıdır. Bu konuda hayvanlar çeşitli şekilde eğitiliyorlar mesela itfaiyeci, asker, refakatçi gibi.

Köpeklerin eğitim süreleri cinsten cinse de farklılık göstermektedir. Bazı köpekler oldukça itaatkâr olduğu gibi bazıları da oldukça hırçın ve inatçıdır. Bu tip hayvanların eğitimlerinde sabırlı ve özverili olunması durumunda güzel sonuçlara ulaşılır. Zeytinburnu köpek eğitim çiftliği bu konuda gerçekten başarılı bir eğitim merkezidir. Her cinsten olan köpekler için oldukça başarılı bir program gerçekleştirmektedir.

Zeytinburnu Köpek Eğitim Çiftliği

Zeytinburnu Köpek Eğitim Çiftliği

Türkiye’nin birçok yerinde evcil hayvanların eğitilip geliştirilmesi için kurulmuş eğitim okulları vardır. Köpek eğitim okullarının amacı itaat çalışmaları, saldırı ve savunma çalışmaları, karakter sorunu çözme çalışmaları, davranış bozuklukları terapisi ve alan koruma eğitimi çalışmaları yapılmaktadır. Köpek eğitimi insanlar için ne kadar önemliyse hayvan açısından da o kadar önemlidir. Köpeğinizin çevrenizdekilerle iletişiminin sağlıklı olması durumunda her iki taraf da mutlu olur. Ailenize giren yeni bir arkadaştır köpek. Daha yavruyken ailenize giren o canlı sizin ailenizin bir üyesidir. Bir bebeğe tuvalet eğitimi verilirken nasıl sabırlı ve duyarlı oluyorsak o hayvana da eğitim verirken aynı şekilde duyarlı olmalıyız.  Zeytinburnu köpek eğitim çiftliği güvenli ve tecrübeli kadrosu sayesinde hayvanla aranızda sağlıklı bir bağ kurmanızla kalmıyor ona eğitiminde yardımcı olup onun mutluluğunu da düşünüyor. Eğitim merkezi bir nevi köpek okuludur.

Köpek eğitiminde en önemli faktör isteklendirme ve motivasyondur. Bu yönde verilecek eğitim başarıya ulaşır. Hayvanınıza bir eğitmen ararken tecrübeli, sabırlı ve güvenilir birisi veya kurum olmasına dikkat etmek önemlidir çünkü acemi bir eğitmen ve güvenli olmayan kurumlar hayvanlara şiddet uygulayarak veya bağırarak eğitmeye çalışıyorlar. Zeytinburnu köpek eğitim merkezi tecrübeli kadrosu sayesinde bu konu gayet güvenilir bir kurumdur. Hayvanlara sevecen ve ödüllendirme yöntemiyle eğitim verdiği için başarı seviyesini her daim üst düzeyde tutmaktadır. Köpeğinizi teslim edeceğiniz eğitmenlerin, firmaların iyi araştırılması eğitmenle her daim iletişim halinde olunması, köpeğinizin eğitim sürecinde sizin de yanında olmanız, uyum ve motivasyon açısından gayet faydalıdır.

Köpek eğitimi konusunda Zeytinburnu Köpek Eğitim merkezi tercih edebileceğiniz bir yer olmalıdır. Eğitim almış ve almamış köpeğin arasında büyük fark yaratan bir kurumdur. Kendi söyledikleri gibi ‘Doğru seçim pozitif eğitimdir.’ Köpek eğitim okulu her iki tarafa da iyi gelecektir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Zeytinburnu Köpek Eğitim Çiftliği