köpek

Acıbadem Köpek Eğitimi

Eğer hayatınızda bir köpek varsa veya yeni bir köpek eklemeyi düşünüyorsanız ve köpeğiniz daha iyi davranışları olsun istiyorsanız köpeğinizi Acıbadem Köpek eğitimi merkezine getirmelisiniz. Sizin yerinize ihtiyaçlarını karşılayacak iyi eğitildikten sonra kendi ihtiyaçlarını yerine getirebilen bir köpek olarak geri alacaksınız. Köpeğinizi iyi eğitecek bir hizmet almak istemez misiniz o zaman köpek eğitimi tam size göre. Profesyonel bir eğitmen tarafından yönetilen köpek eğitimi en iyi yaklaşımlarla köpek dersleri verilmektedir. Birçok köpek eğitim felsefeleri ve köpek eğitim yaklaşımları kullanılmaktadır. Eğer köpeğiniz için her şeyin en iyisini istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Profesyonel eğitmenlerimizle araştırma yaparak köpek için neyin işe yaradığını hangi eğitimlerin iyi geldiğini ihtiyaçlarının neler olduğunu öğrenerek en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Farklı yaşam tarzlarına uygun köpekler olabilir. Tüm köpeklerin özel ihtiyaçlarına uyulmaktadır.

Eğitim sırasında köpeğin dikkatini bir noktaya tutabilmek için öncelikle kendi adının öğretilmesi gerekir. Ona eğitim verirken seveceği köpek adın kullanılır ve dikkati çekilir. Adını öğrendikten sonra seslendiğinizde size bakacaktır. Siz ismini söylerken size odaklanacak ve sizinle iyi bir iletişim kuracaktır. Bu durumlarda ona mutlaka övgü dolu sözler söyleyin. Eğitim için yeterli zaman çizelgeleri hazırlanmaktadır. Her gün 15-20 dakikalık oturumlar düzenlenmektedir. Bu oturumlar gün boyunca sürebilmektedir. Eğer köpek ile çalışırken, sakin ve olumlu değilseniz herhangi bir şekilde eğitim olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Eğitimin amacı iyi köpek davranışları pekiştirmek ve kötü olanları ortadan kaldırmak olduğu unutulmamalıdır.

Acıbadem Köpek Eğitimi

Acıbadem Köpek Eğitimi

Bu sıkıcı gelebilir ama iyi eğitimli köpek kararlılık ve inançlıdır. Öğrenmek için köpeğin yeteneği ile birlikte güven teşvik edilmektedir. Bu yüzden eğitmenlerimizin de kendi davranış ve tutumları ona göre ayarlanmaktadır. Köpek kötü niyet sezerse hiçbir şey öğrenmek istemeyecektir. Uzman eğitmenler öncelikle köpeklerle aralarındaki güven ortamını oluşturmaktadırlar. Her köpeğin farklı mizacı vardır. Farklı ırklar farklı hızlarda öğrenirler. Bazı köpekler inatçıdır ve her fırsatta size meydan okuyacaklardır. Bazıları ise sizi memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaklardır.

Bu yüzden uzman eğitimcilerimiz Acıbadem köpek eğitimi ile köpeğin mizaç ihtiyacını karşılamak için eğitim teknikleri ayarlamaktadır. Onlar hızlı öğrenirler. Hızlı öğrenmelerini anında överek ve davranışı pekiştirerek davranışın kalıcılığı sağlanmaktadır. Çok uzun süre beklenirse, o davranışı gerçekleştirmek mümkün olmayacak ve tekrar edilmeyecektir. Zor veya önemli bir komutu öğretirken, onun öğrenme isteğini arttırmak için yüksek değerli ödüller kullanılmaktadır. Köpek komutu ödülü almak için öğrenmiş gibi davranabilir veya başka bir davranışı öğretmek için aynı ödül etkili olmayabilir. O yüzden sürekli değişik ödüller kullanılmaktadır. Köpek eğitimden önce her zaman birkaç saat yemek verilmemesi öğrenmesini kolaylaştırır. İyi eğitilmiş bir köpek hem sahibini hem de herkesi mutlu eder.

Köpeğinizin eğitimi için mutlaka Acıbadem köpek Eğitimi merkezini seçin asla pişman olmayın ve itaatkâr bir köpeğe sahip olun. Köpekler iyi eğitilmiş ve toplumsal düzeni koruyan hayvanlardır. Temel eğitim sayesinde, köpek yavru iken liderlik özellikleri kazandırılmaya çalışılır. Eğitim köpeğiniz merkezimize geldiği andan itibaren başlamaktadır. Geniş bahçesiyle doğal ortamlarda köpeğiniz eğitilmektedir.

Diğer köpeklerle bir arada sosyalleşme öğretilmektedir. Koşu sporları yaptırılmakta doğa yürüyüşlerine çıkarılmakta ve temel komutlar öğretilmektedir. Beş dakika ve düzenli kısa derslerle eğitimler belli aralıklarla yapılmaktadır. Eğlenceli bir şekilde köpek eğitilmektedir. Komutlar otur, kalk, getir gibi birbirinden farklı sesler çıkartılarak öğretilmektedir. İnternetten iletişim telefonlarımızla bizi arayın köpeğinizi evden alalım ve eğitimlerine başlayalım veya siz getirin önce hangi eğitimler hangi şartlarda verilmektedir köpeğinizin iyi eğitim alacağından emin olun sonra karar verin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Acıbadem Köpek Eğitimi