köpek

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekleri çocuğumuzmuş gibi ele almakta fayda var. Çocuklar yeri gelir dostumuz, yeri gelir eğlencemiz olurlar. Köpeklerde aynı şekildedir. Kimi zaman en sadık dostumuz, kimi zaman sırdaşımız, kimi zaman eğlencemiz ve kimi zamanda oyun arkadaşımız olurlar. Fakat çocuklarımıza küçük yaştan iyi eğitim ve terbiyeyi vermezsek ilerleyen zamanlarda sıkıntılı bir sürecin ortasında bulunabiliriz. Aynı şekil köpeklerimiz içinde geçerlidir. Bu nedenle köpeklerimizin sadık, anlayışlı ve saygın davranışlarının olması için iyi bir eğitim alması şarttır. Buna ilk olarak birkaç eğitim çiftliği yada merkezi araştırarak başlanır. Özellikle oturduğunuz yere yakın eğitim merkezi yada çiftlikleri ile anlaşmanız köpeğinizi almanız yada götürmeniz anlamında size kolaylıklar sağlayacaktır. Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği listesinde bulunan birkaç yere birlikte göz atalım.

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği

İnanoğlu Köpek Eğitim Çiftliği

İnanoğlu Köpek Eğitim Çiftliği Gaziosmanpaşa/ Arnavutköy’de bulunan bir köpek eğitim- üretim firmasıdır. Bu işi üstlenmek isteyen, diğer firmalarla rekabet halinde olan bir köpek eğitim çiftliğidir. Arnavutköy’ de ikamet edip, yakın çevrede bir köpek eğitim merkezi yada çiftliği arayan sahipler için bir alternatif olabilir. Gerekli tüm detaylı bilgileri aşağıdaki irtibat numarasından yada bizzat adresine giderek edinebilirsiniz.

 

Van Bokaçhan Köpek Eğitim Merkezi- Çiftliği

Van Bokaçhan yine Arnavutköy’ de ikamet eden köpek sahipleri bir diğer alternatif olarak ortaya çıkmaktadır. Van Bokaçhan dilediğiniz takdirde yavru köpeklerin dilini öğrenmeniz konusunda da size eğitim verebilmektedir. Genelde yavru köpeklerin ne yapmak istediğini, ne demek istediğini kestirmemiz oldukça güç olmaktadır. Bu aşamada sizin işinizi kolaylaştırmak için eğitim vermeye hazırlardır. Bunun dışında itaat eğitimi konusunda köpeğinizi eğitmek ilk görevleridir. Sizinde ilk oraya gidiş amacınız olduğundan eminlerdir ve bu aşamada köpek için en önemli eğitimi, itaat eğitimini vermekte kendilerini iddialı görmekte ve o iddialarını köpek sahiplerini hissettirmek istemektedirler.

  İtaat eğitimini 3 temel başlık altında vermektedirler. Temel Komutlar, Düzeltme Komutları, İstenmeyen Davranışlar Düzeltmesi üzerine eğitimler verilir. Bu 3 ana başlıkta eğitimler köpeğinizin saygısını, davranışlarını düzeltmedeki yapı taşlarıdır. Temel Komutlarda genel olarak gel, git, otur, kalk gibi eğitimler verilir ve bu komutları uygulaması konusunda hizmet verilmeye çalışılır. Bunlar temel eğitimlerdir ama olmazsa olmazdır.

Sonuçta köpeğinizin ilk temel olarak dediklerinizi yapması sizi rahatlatır, mutlu eder ve en önemlisi köpeğinizin başına buyruk hareket etmemesini sağlar. İkinci eğitim ise Düzeltme Komutlarıdır. Burada ise yine köpeğinizin saygınlığını ve itaatini arttırma üzerine durulur. Genel olarak hayır, bırak, ayrıl, karışma vb. gibi eğitimler verilir. Köpeğinizin çocuk gibi her duyulanı anlaması ve uygulaması için gerekli olan bir eğitimdir. Üçüncü olarak ise İstenmeyen Davranışları Düzeltme eğitimidir. Çok faydalı ve yine işinizi kolaylaştıracak, köpeğinizin neredeyse insan gibi olmasını sağlayacak maddelerden birisidir. Burada öğretilen komutlar ile köpeğiniz istemediğiniz şeyleri yapmayacak ve istediğiniz türde, sizi anlayan, saygı gösteren bir köpek olacaktır. Burada ise köpeğinize ısırma, havlama, bırak onu vb. gibi komutlar öğretilir ve uygulatılır.

 

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği

  İstanbul genelinde birçok şubesi bulunan firma hem köpek eğitimi hem de köpek pansiyonu olarak hizmet vermektedir. Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliğibu şubelerinden biridir.

Genel olarak 3-6 aylık köpek eğitimi üzerinde duran firma, yavru köpeklerin eğitimi konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Birçok şube açmaları ise işlerindeki başarılarının kanıtı olarak gösterilebilir. Eğitimler uzman personeller tarafından verilmektedir. Ev içindeki uyum ve sosyalliği konusunda eğitim verildikten sonra tuvalet eğitimi verilmektedir. Böylelikle iç veya dış mekanlarda köpeğinizin tuvaleti konusunda istemediğiniz durumlarla karşılaşmazsınız.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Aslıhan
    2 hafta önce

    Havlaması ve dişlemesi için özellikle

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Arnavutköy Köpek Eğitim Çiftliği