köpek

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı olan Anadolu Hisarı’nda bulunan Anadolu Hisarı köpek eğitimi merkezinde, gün geçtikçe daha da artan köpek sahiplenilmeleri ile köpek bakımlarında önemli bir ihtiyaç haline gelen köpek eğitimleri güzel bir şekilde verilmektedir. Köpek eğitimi merkezinde verilen eğitimler ile birlikte köpeklerin ve sahiplerinin hayatlarında oldukça olumlu değişiklikler meydana gelmektedir.

Günümüzde artık köpekler yavru iken sahiplenilmeye başlanmaktadır. Köpeklerin yavru iken sahiplenilmesinin güzel tarafları olmasının yanında bazı çeşitli zorluklarda bulunmaktadır. Bu zorluklara bakıldığında; köpeklerinizin size itaatsizliği ve düzensiz yaşamaları gelmektedir. Bu sıkıntıların yanında köpek sahiplerinin de köpek bakımları ile ilgili yetersiz düzeyde bilgiye sahip olmaları bu yaşanılan sıkıntıların çözümü oldukça zorlaştırıcı bir hale sokmaktadır. Durumların böyle olmasından dolayı da profesyonel eğitmenler ve uzmanların bulunduğu Anadolu Hisarı köpek eğitimi merkezinde, tüm bu yaşanılması muhtemel sıkıntılarınızı köpek dostlarınız ile birlikte rahatlıkla aşacaksınız.

3 ay ile 6 ay arasında olan yavru köpeklerinizin alacağı bu eğitimlerde, köpeğinizin kalacağı ev ortamındaki kural ve yapılması gerekenleri öğrenmesi, köpeğiniz ile dışarı çıktığınızda köpeğinizin sizin yanınızda nasıl davranması gerektiğini öğrenecektir. Köpeğinizin alacağı bu eğitim ile birlikte sizin ile ve diğer aile üyeleri ile birlikte daha uygun bir yaşam sürmesine olanak sağlayacaktır.

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi

Köpeklerinizin normal yaşamlarını sürdürmesi için gerekli olan beslenmelerini ve bakımlarını bu eğitim sayesinde öğrenerek; onların yaşam kalite ve standartlarını normalden daha yükseğe çıkarmış olacaksınız. Köpeğinizin bakımı ve beslenmesi ile ilgili eğitiminizi alırken köpeğinizde bu eğitime paralel olarak temel bir şekilde size itaat eğitimi almış olacaktır. Köpeğinizin ve siz köpek sahiplerinin alacağı eğitimler ev içinde ve dışarıdaki mekânlarda olmak üzere 2 farklı mekânlarda yapılmaktadır.

Anadolu Hisarı köpek eğitimi merkezinde eğitime tabi tutulan köpekleriniz ve siz köpek sahiplerinin eğitim süreleri toplamda 4 haftalık bir süreyi kapsamaktadır. Eğitimin ilk 3 haftalık bölümünde köpeğiniz köpek eğitim merkezinde bulunan profesyonel eğitmenler ve uzmanlar tarafından eğitime tabi tutulmaktadır. Kalan son 1 haftalık kısımda ise köpeğiniz geçen 3 haftalık süreçte almış oldukları eğitimlerde öğretilenleri sizin köpeğinize nasıl ve ne şekilde kullanabileceğiniz size ve köpeğin kalacağı evde bulunan diğer fertlere uygulamalı bir şekilde gösterilmektedir.

Eğitime vermiş olduğunuz 3 ay ile ay arasındaki yavru köpeklerinizin yavru iken alması gereken en önemli eğitimlerden biri de; tuvalet ihtiyacı geldiğinde size haber vermesi gerektiğini öğrenmesi gereken tuvalet eğitimidir. Eğer yavru köpeğiniz bu eğitimi almaz ise ilerleyen senelerde size ve diğer aile fertlerine çeşitli sıkıntılar vermesi muhtemeldir.

Temel İtaat Eğitimi

Basit bir şekilde almış olduğu temel itaat eğitimlerinde başarısız olan köpeğinizin, köpek eğitim merkezinde alacağı diğer eğitimlerde pek başarılı olacağı söylenemez. Eğer bu basit bir şekilde verilen temel itaat eğitimleri, köpeğinizin sizinle birlikte olumlu bir şekilde yaşaması için oldukça önemlidir. Bu basit şekilde verilen temel itaat eğitimi başarı ile tamamlayan köpeklerin, yaşam standartları da oldukça yüksek bir seviyeye gelmektedir. Başarılı olan köpekleriniz ile birlikte sizlerin de yaşam seviyeleri ve kaliteleri de doğru orantılı olarak artacaktır.

Basit şekilde verilen temel itaat eğitimleri ile birlikte köpeğiniz sizin tam himayeniz altında olacaktır. Sizin söz ve davranışlarınızı sorgulamadan yerine getirecektir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Köpeklerinizin yaşadıkları evlerinizde sizin söz ve davranışlarını sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi kolay olacaktır. Ancak köpeklerinizin dış ortama çıktıklarında söz ve davranışlarınızı dinlemesinde zorluklar olabilir. Basit bir şekilde alacağı temel itaat eğitimleri ile bu sıkıntıları da rahat bir şekilde atlatabileceksiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Anadolu Hisarı Köpek Eğitimi