köpek

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği

Günümüzde özellikle köpeklerin evlerde ya da iş ortamlarında yardımcı olarak hayatımızı paylaştığımızı görmekteyiz. Yüzyıllarca önceye dayanan hayvanları evcilleştirme alışkanlığı bugün de sürmektedir. Hayatımızı paylaştığımız, temel ihtiyaçları karşılandıktan sonra yaşantımızı kolaylaştıran köpekler en yakın dostlarımızdan sayılmaktadır. Köpek edinmeden önce insanların birçok bilgiye ihtiyacı olmaktadır. Kendi yaşamlarının nasıl ve neleri içerdiğini doğru analiz etmiş kişilerin yaşantılarına katılan dostlarla daha kaliteli yaşam sürdürdükleri muhakkaktır.

Bunun nedeni ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz etmiş insanların yaşam şekline uygun birer köpek edinmeleridir. Zira köpekler ırk ve özelliklerine göre çeşitlenmektedir. Bu ırklardan hangisinin sizin yaşamınıza uyum sağlayabilecek tür olduğunun bilincinde olmak doğru köpekle yaşamı sürdürmenin ilk aşamasıdır. İhtiyaçların belirlenip doğru zamanda ve doğru koşullarda edinilmiş bir köpeğin eğitimi ise en önemli ikinci aşamadır. Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği bu koşulun yerine getirilmesi için çalışmaktadır. Her köpeğin ırkı ve cinsi hatta yaşı ne olursa olsun eğitilebildiği ispatlanmıştır.

Köpeğinizi ne kadar erken eğitime verirseniz o kadar iyi olacaktır. Genel olarak eğitimin yaşı yoktur. Ancak erken eğitimin her zaman birçok avantajı olmuştur. Erken temel eğitimlerini alan köpeklerle yaşam oldukça kaliteli olmaktadır. Annesinden ayrılıp yeni bir ailede insanlarla beraber yaşamaya başlayan köpeklerin eğitilmesi zorunludur. Temel ihtiyaçlarına yanıt vermek ve doğru davranış kalıplarını köpeğin ırkına ve cinsiyetine göre anlamak için insanların da eğitilmesi kaçınılmazdır. Aksi durumlarda köpekler eğitim çiftliğinde eğitmenin tüm komutlarını yerine getirmesine rağmen eğitim almamış sahiplerini dinlememektedir.

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği

Bunun önüne geçmek doğru iletişim kurmak için lütfen köpeğinizle birlikte eğitimlere katılın. Daha güzel bir hayat için düşünme ve davranış şekillerini öğrenmek oldukça işe yarayacaktır. Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği köpeğiniz eğer ev köpeğiyse buna uygun eğitim modelini uygulamaktadır. Beslenme düzeninin doğru sağlanması, oyun etkinlikleri, gezinti ve birçok günlük yaşam aktivitelerini birlikte yapabilmek için temel eğitim verilmektedir. Tuvalet ihtiyacının nerede giderileceği konusunda yönlendirme, insan veya hayvanlarla sosyalleşmesi sırasında uyumlu davranışlar gösterebilme çalışmaları burada verilmektedir.

Sahibinin komutlarını algılama, ev eşyalarına zarar vermeme, nesnelerle oynama, bırakma gibi temel komutları uygulayabilmek için sahibinin de bu eğitimlerde oldukça büyük rolü olmaktadır. Bu tür ev yaşamına uyarlanmış eğitimleri yaşadığı ortamda da uygulayabilmek için evde eğitim imkânı da bulunmaktadır. Yaşadığımız dünyada bizim ve sevdiklerimizin korunma ihtiyacı da köpekler tarafından sağlanmaktadır. Aşırı hassas duyu organlarının da katkısıyla birçok olağanüstü durumda köpekler en önemli yardımcımız olmaktadır.

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği özel branşlarda eğitim de vermektedir. Köpeğinizin ırkı ve özellikleri incelendikten sonra buna uygun hangi eğitimlerin verilebileceğini öğrenmek için lütfen uzmanlarımızla görüşünüz. Temel eğitimini almış köpeklerin branş eğitimlerini almaları çok daha kolay olmaktadır. Bu nedenle ihtiyaca göre verilecek eğitimleri uzman yönlendirmesiyle aldırmak gerekmektedir. Komutları algılama becerisi gelişmiş, sağlıklı köpekler, branş eğitimi aldıktan sonra hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mesleki beceri gerektiren iş kollarında çalıştırılmak üzere de köpek çeşitleri bulunmaktadır. Yangın, doğal afet, polislik, bekçilik gibi birçok iş alanında yardımcı köpeklerin hayat kurtardığını biliyoruz.  Üstün koku alma yetenekleri doğru eğitilmiş köpeklerin birçok amaçta kullanıldığı da bilinmektedir. Türüne özgü yetenekleri doğru eğitimle algı kapasitesi yükseltilerek iş yapabilme becerisi kazandırılmaktadır.

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği köpeğinizin yeteneklerini ortaya çıkartacak uzmanlarla çalışmaktadır. Deneyimli ve işini seven köpek eğitmenleri davranış ve reflekslerini doğru eğiterek birçok çalışma yaptırmaktadır. Köpeğinizi bir eğitime göndermeden önce iyi bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Uzman ve deneyimli kadrolarla çalışan eğitim merkezimizi tercih edeceğinizden eminiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beşiktaş Köpek Eğitim Çiftliği