köpek

İstanbul köpek pansiyonları

Siz Yokken Köpeğiniz Yalnız Kalmasın

Çalışan insanlar için bebek bakımı kadar köpek bakımı da güç bir sorumluluktur. Ebeveynlerin yokluğunda bebeğin ihtiyaçlarını gidermesi için bir bakıcıya ihtiyaç duyulduğu gibi, köpekler için de aynı hizmeti vermesi için kişiler yerine pansiyonlar tercih edilir. İstanbul’un araç trafiği kadar günlük hayatı da tam bir trafik örneği olduğu için İstanbul’da yaşayan bir bireyseniz ve köpek sahibiyseniz hayat sizin için çok daha zor hale gelir. Siz işteyken veya yılda sadece birkaç gün olan tatilinizde bir yerlere giderken köpeğinizi bırakacak güvenilir yerlere ihtiyacınız daha da çok artmaktadır. İstanbul köpek pansiyonları bu konuda tam da derdinize derman olmak için bulunuyorlar.

Pansiyonların verdiği hizmetler sizin ev içerisinde yaptığınız birebir bakımı tam olarak karşılamasa da yokluğunuzu aratmamak için her türlü hizmet sunuluyor. Birkaç günlüğüne bıraktığınız köpeğinizin sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 kere yemeği yediriliyor, günlük bakımı yapılıyor, oyun arkadaşları ile bahçede vakit geçirmesi sağlanıyor, tuvalet ihtiyacı gideriliyor ve sağlık kontrolleri yapılıyor. İstanbul köpek pansiyonları sizin köpeğinizi kendilerininmiş gibi sahipleniyorlar. Böylece siz tatildeyken köpeğiniz de kendi gibi misafir arkadaşları ile vakit geçiriyor. Acil bir durum dışında da köpek pansiyonları tercih ediliyor. Örneğin; köpeğiniz sizin arkadaşlarınız geldiğinde yabani davranıyor ve korkuyorsa, sosyallik problemi olduğuna bir işaret olabilir. Birkaç günlük pansiyon ayrılığı verirseniz köpeğinizin sosyalleşmesine de katkı sağlamış olacaksınız.

İstanbul köpek pansiyonları

İstanbul köpek pansiyonları

 İstanbul köpek pansiyonları için her yerde bilgi bulunabilirken biz sizler için güvenilir adresleri derledik. Bunlardan biri Mahmutşevketpaşa Köyü, Beykoz’da bulunan Mutlu köpek pansiyonudur.  Az sayıda köpeğe kaliteli hizmet veren pansiyon köpeğinizin eğlenmekten ve oyun oynamaktan yorgun düşeceğinin garantisini sunuyor. İstenildiği taktirde 0216 319 54 00 numaradan ve mutlukopekoteli.com adresinden gerekli bilgileri veriyor. Köpeğinizin ikinci evi olacak olan pansiyonlardan bir diğeri ise Wof Wof köpek oteli. Mevkisi Ulupelit Köyü, Şile olan otel sevimli dostlarımız için ev sıcaklığını ve rahatı sevgiyle birleştiriyor. Wof Wof’a ulaşmak için 0216 736 51 66 numaralı telefon veya wofwofdoghotel.com adresi kullanılabilir. Halkalı Caddesi, Bakırköy’deki yuvanız ise Zen Pet’dir. Sizi yormadan, köpeğinizi evinizden alıp evinize bırakan hatta havalimanına servis imkanı da sağlayan köpek konaklama birimine

0212 662 30 62  numaralı telefondan ulaşmak çok kolaydır. Köpeğinizin tüm aşılarına dikkat eden ve hijyenik bir ortam sunan Greendog köpek pansiyonu da kaliteyi, prestiji ve sağlıklı ortamıyla diğer pansiyonların biraz önüne geçiyor. Mama markaları dahil olmak üzere her türlü detaylı bilgiyi greendog.com.tr adresinden bulmanız mümkün olup 0216 320 57 58  numaralı telefon ile de istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz. Balaban köyü, Arnavutköy adresinde bulunan Von Bakaçhan oteli de hem bir pansiyon hem de köpek eğitim merkezidir. Eğlenceli vakit geçirmesi için bıraktığınız köpeğinizi istediğiniz eğitimi alması için de emin olarak buraya emanet edebilirsiniz. Alınabilecek hizmetin detayları için 0532 334 77 16  numaralı telefonu aramanız gerekecektir. Son adresimiz ise köpeğinizi hem kendi türleriyle hem de kedi dostları ile buluşturabileceğiniz Pet Palas pansiyondur. Ortaköy, Beşiktaş’ta bulunan bu otele 0 532 512 01 87  numarasından ulaşmak mümkündür.

İstanbul’un zorlu hayatında sizi ve köpeğinizi rahatlatacak, güvenilir ve kaliteli hizmet veren İstanbul köpek pansiyonları ile artık köpeğinizin siz yokken ne yaptığını düşünmenize gerek kalmayacaktır. İçiniz rahat olarak işinizi yapabilir ve hem daha mutlu hem de daha sosyal bir köpekle yaşamaya devam edebilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul köpek pansiyonları