köpek

Köpek Dostlar İçin Harika Buluş Piqapoo

Köpek Dostlar İçin Harika Buluş Piqapoo
Köpekler yüzyıllar boyunca insanlara olan sadıklığı ve dostluğu ile bilinirler. Güvenlikten avcılığa kadar pek çok alanda köpeklerden yardım alan insanlar aynı zamanda onların dostlukları karşısında da kayıtsız kalamamışlardır. Birçok insan evinde ya da bahçesinde köpek dostlarını ağırlar. Onların eğitip yeni şeyler öğretmen paha biçilemez mutluluk ve huzur verir. Ancak şehirlerde yaşayan köpek sahipleri her zaman bu kadar şanslı olmayabilir. Köpeğin kendi başına dışarıda gezintiye çıkması her zaman güvenli olmamaktadır. Mutlaka bir tasma yardımı ile sahibinin de eşlik etmesi gerekir. Ancak bu durum beraberinde bazı sorumlulukları da getirmektedir. Bunların başında da şüphesiz yerden kaka temizlemek gelir.

Artık Dışkı Avuçlamaya Son
Köpek sahipleri sevimli dostlarını gezdirirken bazı zor durumlar ile karşılaşabilirler. Orman gibi alanlarda köpeğin kakasını yapması olağan karşılanabilir. Ancak bu durum şehir içi bir yerde gerçekleşir ise o zaman yapılacak tek bir şey kalır. O da kakayı avuçlayıp yerden kaldırmaktır. Ancak her zaman poşet ya da eldivenler yeterli olmayabilir. Yere bulaşan kakanın su ve mendil yardımı ile tamamen çıkarılması gerekir. Bu da hem dışarıda geçirilecek vakti öldürür hem de can sıkar. Ancak sevimli dostlar için geliştirilen köpek ürünü bu can sıkıcı durumu bir çırpıda tarihe karıştırdı.

Piqapoo İle Eğlenceli Geziler
Kaka sorununun çözüme kavuşması birçok köpek sahibini ve köpeği mutlu ediyor. Dışarıda geçirilecek zaman yalnızca sevimli dosta ve onun sahibine kalıyor. Üstelik bu ürünü kullanmak son derece kolay. Tek yapılması gereken piqapoo’nun ucundaki mandalı köpeğin kuyruğuna takmak. Böylelikle köpek kaka yaptığında doğrudan mandalın ucundaki torbaya düşüyor. Ne köpek sahibi ne köpek bu durumun farkında bile varmadan gezintisine devam ediyor.

Bir Çırpıda Çöpe Atın
Kaka torbaya düştüğünde tek bir hareket ile kuyruktan piqapoo çıkarılıp torba çöpe atılıyor. Yerine yeni bir torba yerleştirilip gezinti sekteye uğramadan devam ediliyor. Böylelikle sevimli dost özgürce dışarıdaki vaktini sahibi ve diğer köpek arkadaşları ile geçirebiliyor. Hem pratik hem de ekonomik olan bu ürün şimdiden birçok köpek sahibinin yoğun ilgisi ile karşılaşmış durumda.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Dostlar İçin Harika Buluş Piqapoo