köpek

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

Deniz İle doğanın bütünleştiği bir yer olan Pendik, var olan doğal güzelliği ile herkesi büyülüyor. Geniş sokakları ve sahil kenarındaki parklar, insanların rahatça dolaştığı keyifli yerlerden sadece birkaçı. Sessiz, sakin bir yer olan bu yer de bir de can dostlarımız köpeklerimiz için düzenlenmiş bir mekân yer alıyor. Pendik Köpek Eğitim Çiftliği. Sahibi olduğunuz köpeklerinizin gerek evde gerekse dışarıda doğru davranmasını, sakin ve uslu olmasını istiyorsanız. Eğitilmesi amacıyla, hem sosyalleşmesi hem de bazı komutları öğrenmesi için çiftliğimize getirebilirsiniz.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği, köpekler için özel olarak düzelenmiş bir yerdir. Sevgili dostlarınız köpekleriniz ister yavru olsun ister yetişkin olsun burada bulunmaktan çok keyif alacaklardır. Hem eğlenecek hem de eğitim alarak, son derece uyumlu davranışlar içerisinde olacaklardır. Ancak eğer köpeğinizi yavruyken aldıysanız, mümkünse fazla büyümeden yaklaşık altıncı aydayken getirirseniz, eğitimi daha kolay olacaktır. Yetişkin köpek eğitimi de mümkün. Ancak yaşı ne kadar küçük olursa uygulama ve komut eğitimi o kadar faydalı sonuç verir. Her köpeğin yaşı, ırkı, huyu, karakteri, davranışları birbirinden faklı olduğu için eğitim süresi de her köpeğe göre değişmektedir. Ancak ortalama bir eğitim yaklaşık üç ile altı hafta arasında olmaktadır.

Oldukça geniş bir alana sahip olan çiftliğimizde köpeklerinizin tüm bakımı, beslenme ve sağlık konusunda detaylı çalışmalar yapılır. Uzman ekibimiz sayesinde köpekleriniz hem mutlu, huzurlu ve tüm gerekli eğitimleri öğrenmiş olarak ayrılır. Çiftliğimiz, birçok köpeğe aynı zamanda hizmet verebilecek kapasitededir. Arzu ederseniz köpeğinizle birlikte sizlerde gelebilir ve onlarla birlikte oyun oynayabilir, gezebilir ve hatta birlikte spor yapabilirsiniz. Can dostlarınız için hemen hemen tüm imkânların olduğu tesisimizde köpeklerin gezebilmesi için hem açık hem de kapalı alanlar bulunmaktadır. Kapalı bölümlerde çatıların izolasyonludur. Açık alanlarda ise yağmuru ve güneşi engelleyici bir çatı malzemesi kullanılmıştır.

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği

Veteriner hekim odası, duş, tuvalet, karantina odası, temizlik ünitesi, hayvanların gıdalarının yiyecek bölümü yer almaktadır. Tüm bölümler hava şartlarına uygun ayarlanmış olup rüzgârdan etkilenmeyecek şekilde düzenlenmiştir. Aynı zamanda kapalı bölümlerde dışarıdan herhangi bir böcek, sinek ve benzeri haşerelerin girmesine izin verilmeyecek şekilde tel örgülerle kaplıdır. Köpeklerin gezdiği, dolaştığı tüm mekânlar, duvarlar, zeminler temizlenebilir malzemeyle kaplanmıştır. Diğer yanda köpeklerin yattıkları mekânlar da köpeklerin boyuna göre ayarlanmıştır. Ayağa kalktıklarında rahatça hareket edip, dolaşabilecekleri yüksekliktedir. Tüm kafesler, su ve mama kapları düzenli olarak dezenfekte edilir. Ayrıca üretim yerlerinde bulunan tüm köpekler birbirinden ayrı bölümlerde tutulur.

Çiftliğimize getirdiğiniz köpeklerinize verilen eğitim ise, veteriner hekim kontrolünden geçirilerek, deneyimli uzman ekibimiz tarafından verilir. Köpeğinizin yaşına ve ırkına göre bazı eğitimler ayrılır. Bodyguard ve alan koruma eğitimi tüm köpeklere verilmemektedir, ama evde yaşayan küçük dostlarımıza da bazı koruma amaçlı eğitim verilir. Zaten doğalarında var olan içgüdüleri sayesinde sahiplerini korumaya çalışacaklardır. Ancak çiftliğimizde verilen eğitim onları daha doğru yönlendirmek için yeterlidir. Eğer köpeğiniz koruma ve güvenlik için ayrı bir eğitime tabii tutulması için geldiyse, o zaman ırkı göz önünde alınarak, daha ciddi ve yoğun bir eğitim uygulanacaktır.

Tüm köpeklere temel ve ileri itaat eğitimi verilir. Otur, yürü, yat, kalk, kal, bekle, gel, hayır, aferin, serbest gibi verilen temel eğitimlerin yanında tanımadığı kişilerin yanına gitmemesi gerektiği, sahibinin yanında yürümesi, oyun oynamak ve tuvaletini evine, çevresine yapmaması öğretilir. Bunu dışında sahibine saldırmaması ve atlamamasını da öğrenmesi eğitime dâhildir. İleri eğitim daha yoğun verilen ve temel eğitimin dışında olan ayrı bir eğitimdir.

Köpek eğitim çiftliğimize arzu ettiğiniz zaman gelebilir, köpeğinizi takip edebilir ve onunla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Dünyada küçücük yer kaplayan sevgili dostlarımızın aramızda yaşarken hem kendileri için hem de insanlar için güvenle hareket etmelerini öğrenmek onların da hakkı. Köpeğinizle birlikte geçireceğiniz, huzurlu ve mutlu anları süresiz kılmak için güven içinde Pendik köpek eğitim çiftliği tercih edebilirsiniz. Sizin ve köpeğinizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pendik Köpek Eğitim Çiftliği