köpek

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

İstanbul çok büyük bir şehirdir. Büyük olmasının yanında da oldukça kalabalık bir şehirdir. İstanbul’ da yaşayan kalabalık halkın önemli bir kısmı çeşitli sebepler ile evlerinde hayvan beslemektir. Kimisi yalnız yaşadığı için büyük şehir de kendisine hem arkadaş olsun hem de gerektiği zaman kendisini korusun diye köpek edinir. Kimisi hayvan sevgisi çoktur ve evinde bu sebep ile hayvan besler. Bazıları da kendisin de olan hayvan sevgisinin çocuğuna geçmesi için ve çocuğuna arkadaş olsun diye hayvan beslemek ister.

Son yıllarda edinilen hayvanların büyük çoğunluğu ve sebep olarak da korunma içgüdüsü ile köpeklerdir. Köpeklerin sahibine olan bağlılığı ve yaşadığı ev halkına karşı olan koruma içgüdüsü olan özelliğini bilmeyen yoktur. Bu artan köpek sahipliği sayısı nedeni ile köpek eğitimi merkezi sayısı da oldukça artış göstermiştir. Özellikle yazının başında dediğimiz gibi çok kalabalık ve büyük bir şehir olan İstanbul’ da köpek eğitim merkezi sayısı oldukça fazladır. Nerede ise İstanbul’ da her semtte bir köpek eğitim merkezi bulunmaktadır. İstanbul’ da Sultan gazi çevresinde yaşayan köpek sahiplerinin köpek eğitimi için gidebilecekleri en iyi eğitim merkezlerinin başında Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği yer alır. Sultangazi köpek eğitim çiftliği köpeklere verilen eğitimler en özenli şekilde verilir. Bu eğitimlerin temel mantığı köpeklere şefkat ve ilgi gösterilerek eğitim verilmesi ve aynı zamanda profesyonel olarak verildiği için kalıcı olmaktadır. Köpeğe yanlış bir eğitim verirseniz köpeğin bütün huyu suyu değişir. En sakin hayvan bile çok huysuz bir hayvana dönüşebilir.

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği

Sultangazi köpek eğitim çiftliğinde köpeklere verilecek eğitimler de köpeklerin hangi ırkta ve yaşta olduğu, cüssesi dikkate alınarak ona göre bir eğitim programı yapılarak köpeğin eğitimine başlanır. Sultangazi köpek eğitimi merkezi ile 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz. Sultangazi köpek eğitim merkezinde çok sistemli eğitim anlayışı uygulanmaktadır. Bu eğitim merkezinde birçok eğitim programı köpeklere uygulanmaktadır. Bunlardan bir kısmını sırlamamız gerekir ise, ilk verilmesi gereken eğitim olan tuvalet eğitimi ve temel itaat eğitimi gelir. Daha sonra taleplere göre köpeğinize bu merkez de ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi ( ev, ofis, fabrika, işyeri, villa, vs. ), bodyguard yani sahibini koruma eğitimi, dizi veya sinema filminde köpeğinizin oynamasını istiyor iseniz show eğitimi gibi eğitimleri sıralayabiliriz.

Sultangazi köpek eğitim çiftliğin de eğitim dışında da hizmet alabilirsiniz. Bunlar sağlık kontrolü, belli bir süre için konaklama hizmeti, köpeğinizin bakım hizmetidir. Hangi hizmet grubunu seçerseniz seçin en iyi hizmeti bu merkezden alacaksınızdır. Çünkü Sultangazi köpek eğitim çiftliğinde konusunda en deneyimli personeller çalıştığı için garantili hizmet verilmektedir. Sultangazi köpek eğitim çiftliğinden özel hizmetler de talep edebilirsiniz. Her türlü talebe karşı hizmet verebilecek personel bulunmaktadır. Mesela köpeğinize arama kurtarma eğitimi aldırmak istiyorsanız, en iyi şekilde merkezde bu eğitim verilecektir.

Sultangazi köpek eğitim çiftliğinin farkı çalışan personeldir. Burada çalışan personel özenle seçilmektedir. Köpekler eğitim vermek için uzman olmanın yanında çok fazla hayvan sevgisi taşımak gerekir bu mesleği yapmak için. Eğitimin en güzeli şefkat ve sevgi ile verilen eğitimdir. Merkezde bu eğitimler verilirken köpeklerin beslenmelerine de oldukça dikkat edilmektedir. Irk ve türlerine göre mama ile ve zengin içerikli mama ile beslenmelerine özen gösterilmektedir. Beslenme saatlerine de özen gösterilirken köpekler de aynı zamanda yemek eğitimi de almış olmaktadırlar. Sultangazi köpek eğitim çiftliği herkesin gönül rahatlığı ile köpeğini eğitim aldırabileceği bir eğitim merkezidir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sultangazi Köpek Eğitim Çiftliği