köpek

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği köpeğinizin alması gereken eğitimleri en iyi şekilde vermektedir. Özellikle ev köpeklerinin aile ve ev ortamında uyması gereken kuralları öğrenebilmesi için iyi bir eğitim alması gerekmektedir. Ancak bu şekilde köpekle doğru bir iletişim kurmak mümkün olmaktadır. Özellikle çocuklar için eğitimli bir köpek her zaman çok daha fazla güvenilir olmaktadır.

Özellikle eğitimlerine çok küçük yaşta başlayan köpeklerin eğitimleri daha kısa sürede bitmekte ve istenileni en iyi şekilde vermektedirler. Eğitim çiftliğinde eğitimler köpeğin ırkına, yaşına ve cinsiyetine göre farklılık gösterebilmektedir. Köpek sahipleri istedikleri taktirde eğitimleri yerinde görebilmelerine, isterlerse eğitimlere katılmalarına izin verilmektedir. Bu eğitimler ile birlikte köpeğin yanlış davranışlarının düzeltilmesi, toplum içindeki davranışlarının ve sizinle olan ilişkisinin en üst düzeye getirilmesi, sizi lider olarak görmesi amaçlanmaktadır.

Sorunsuz bir eğitim gerçekleştiren Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği köpek hakkında bilinmesi gereken her şeyi önemsemektedir. Sağlık durumu, aşılarının tam olması ve alerjik durumu gibi bir çok bilgiyi köpeği eğitime almadan önce edinmekte ve sonra eğitim sürecine başlamaktadırlar. İlk olarak köpeğin ırkı ve belirgin özellikleri göz önüne almaktadırlar. Bu tür özellikler köpeğin zekasını, algılama sürecini ve kapasitesini belirlemektedir. Bu özelliklere uygun bir şekilde doğru bir programın uygulanması ve köpeğin hayat sıtandartlarını kolaylaştıracak bir eğitim alması yeterli olmaktadır.

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği birçok ayrı program sunmaktadır. Ancak aldıkları ilk eğitim itaat eğitimidir. Bu şekilde köpek sahibini tek lider olarak görmekte ve istediklerini sorgulamadan yapabilmektedir. Aynı zaman da aile içi kuralları benimsemesi ve yerine getirmesi gerekmektedir. Bu eğitim ile birlikte köpeğiniz ev kurallarına uyması amaçlanmakta, ev içerisinde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız engellenmiş olmakta ve tuvalet, yemek gibi ihtiyaçları bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Bu programlar ile birlikte verilen diğer eğitimler yakın koruma, temel itaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri, alan koruma eğitimleri, yavru köpek eğitimleri, güvenlik köpeği eğitimi, saldırı eğitimi gibi eğitimler yer almaktadır. Bu eğitimler içerisinde aynı zaman da köpek sahiplerine eğitimlerden sonra köpeği ile iletişime nasıl devam edeceği, köpeğinin başarıları sırasında nasıl bir yol izlemesi gerektiği gibi bilgilendirmelerin tamamı verilmektedir.

Eğitimlerden sonra ise köpeğin düzeni aynı şekilde devam etmeli ve yaşam alanlarının ve alışkanlıklarının değiştirilmesi veya değiştirilmeye çalışılması köpeğinizi mutlaka etkileyecektir.

Aynı zaman da Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği pansiyon ve doğumhane gibi olanaklarda sunmaktadır. Köpekler en kaliteli mamalar ile beslenmekte ve köpeklerin bir arada kalmalarına birbirlerine zarar verebilecekleri düşünülerek izin verilmemektedir. Köpeklerin tamamı aşı kontrollerinin tam olduğuna emin olunduktan sonra kabul edilmektedirler. Sağlık sorunları, alerjik durumları gibi bilgilerin tamamı alınmaktadır. Köpek sahipleri istedikleri zaman köpeklerin konakladıkları yerlerin tamamını görebilmektedirler. Köpekler sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere tuvalet ve egzersiz ihtiyaçlarının giderilmesi için dışarı çıkartılmaktadırlar. Bu süre içerisinde köpekler için özel olarak hazırlanmış oyun alanlarında zaman geçirilmesini izin verilmektedir. Aynı ırktan olan köpekler ile oynamalarına izin verilmektedir. Ancak saldırgan ve agresif köpekler diğer köpekler ile bir araya getirilmemektedirler.

Köpek eğitim çiftliğinde aynı zaman da köpek almak isteyen kişilere de destek olunmaktadır. Özellikle yaşam koşullarına uygun bilgilendirilmeler yapılmakta ve kişiye en uygun ırk konusunda destek verilmektedir. Köpeklerin ırklarına göre özellikleri değişmektedir. Bazı köpeklerin egzersiz ihtiyaçları daha fazladır, bazı köpekler ise uzun süre tek başına kalmaktan hoşlanmamakta ve bazıları ise tam tersi özelliklere sahip olabilmektedir. Bu nedenle ırk seçimi çok önemlidir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tuzla Köpek Eğitim Çiftliği