köpek

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri

Bir köpek edinmek asla bir heves olmamalıdır. Köpeğin sorumluluğunu almadan önce oldukça dikkatli davranmak ve mutlaka ön araştırma yapmak gerekmektedir. İnsanın kendi yaşantısına uygun bir ırk ve özellikte köpek edinmesi en doğrusudur. Bu nedenle köpeği sahiplenmeden önce kendi yaşam şeklinizi iyi tanımlamanız ve uzman bir aracıdan yaşantınıza uyumlu bir köpek edinmeniz en doğrusu olacaktır. Böylece her iki canlının da birlikte uyum içinde sağlıklı ve konforlu bir hayatı olacaktır.

Köpeğiniz hangi yaşta ve ırkta olursa olsun insanla birlikte yaşayacağı için mutlaka eğitilmesi gerekmektedir. Bu eğitimlerin başında yavru köpek eğitimi gelmektedir. Yavru köpek eğitimi için iyi bir merkezle veteriner kontrolünde eğitim oldukça önemlidir. İnsanla yaşamak, beslenme, tuvalet, oyun ve itaat eğitimi ne kadar erken verilirse o kadar kaliteli bir hayat oluşacaktır.

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri sizlerin ve köpeklerinizin iyi bir hayat yaşayabilmesi için eğitimler vermektedir. Annesinden ve yaşadığı ortamdan ayrılıp insanla yaşamaya başlayan her köpeğin mutlaka iyi bir eğitim alması gerekmektedir. Düzen isteyen ve bir sürü hayvanı olan bu iyi dostlarımız ne kadar erken eğitim alırlarsa zaman içerisindeki değişikliklere ya da ileride farklı eğitimlere de o kadar iyi adapte olacaktır.

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri

İnsanların da sahiplendiği köpekle uyum içinde yaşayabilmesi için bu eğitimlerde bizzat bulunması en doğrusudur. Böylece birlikte komutların nasıl verileceği hakkında da yeterince bilgi sahibi olunabilmektedir. Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri köpeklerin davranış ve düşünme biçimleri hakkında sahipleri de bilgilendirmektedir. Birlikte alınan eğitimler sonucunda düşünme biçimleri ve algıları hakkında bilgi edinen sahiplerin ansızın ortaya çıkabilecek sorunlarla da baş etmesi mümkün olmaktadır. Her canlıda olduğu gibi köpeklerde de duygu değişiklikleri davranış şekillerini etkilemektedir. Ani saldırganlık, kemirme alışkanlığı ya da aşırı havlama gibi davranış bozuklukları söz konusu olduğunda nasıl müdahale edileceği de öğrenilmelidir. Bunların yanında çiş kaçırma, sosyalleşme, öfkelenme gibi sorunlarda da nasıl müdahale edileceği öğrenilmelidir.

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri köpeklerle doğru iletişim kurma dolayısıyla terbiye ve disiplin açısından köpeğin eğitilmesini sağlamaktadır. Temel itaat eğitimi gibi istenen davranışların sağlanması ve istenmeyen davranışların değiştirilmesi sağlanmaktadır. Bu eğitimlerimize katılmak için bizlerle irtibata geçiniz. Böylece köpeğinizin ırkı, yaşı ve özelliklerine göre bir program hazırlanacaktır. Temel itaat eğitimi hakkında bilgi almak için kendi özelliklerinizi ve yaşam şartlarınızı da belirtmeniz gerekmektedir. Böylece birlikte aileyle yaşanılan ortamda, ailenin evinde ya da Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri içerisinde eğitimler verilmektedir.

Temel eğitimlerini almış ya da ırkı itibariyle de branş eğitimler alabilecek bir köpeğiniz varsa bunlara yönelik eğitimlerimizle de ilgilenebilirsiniz. Ev köpeklerinin eğitimi farklı olmakla birlikte herhangi bir branşa yönelik köpek eğitimlerimiz de söz konusudur. Örneğin bekçilik yapacak, arama kurtarmada çalışacak, yangın veya farklı hassas durumlarda çalışacak köpekler için de branş eğitimleri söz konusu olmaktadır.

Sizin, ailenizin ve köpeğinizin sağlıklı ve konforlu bir hayat yaşaması için iyi eğitim almış köpekle yaşamak en güvenilir yoldur. Köpeğinizin sağlıklı bir hayat için gereklilikleri konusunda lütfen bilgilendirme alınız. Eğitimler hem köpekler hem de sahipleri için zorunlu olmalıdır. Zira hayatın içinde birçok zorlukla birlikte mücadele edilmektedir. Dolayısıyla köpeğinizin iyi ve doğru bir eğitim alması birçok şekilde hayatı kolaylaştırmaktadır.

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri canlı iletişimi konusunda uzman, temel içgüdüler ve bunların davranışlara etkisini algılayabilecek farklı türlerle çalışmış deneyimli bir ekiple çalışmaktadır. Köpek eğitim uzmanlarının köpeklerle ve sahipleriyle iyi iletişim kurabilen deneyimli kişilerden oluştuğuna emin olunuz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eyüp Köpek Eğitim Merkezleri