köpek

Wof wof Köpek Oteli

Wof wof Köpek Oteli köpeğiniz sahip olması gereken tüm hakların bilincinde hareket ederek köpekleriniz sizin yokluğunuzu hissetmemesi adına sağlıklı ve konforlu ortamları güvenle sunmaktadır. Gerekli olan ilgi alaka ve sevgiyi köpeklerinize sunmak adına İstanbul’a 50 dakikalık bir mesafede olma özelliğiyle kurulan köpek oteli bir pansiyondan ziyade sizlerin dahi ortamda bulunmak isteyeceğiniz bir şıklıkta ve konforda köpeklerin hizmetine sunulmaktadır. Köpeklerin dar alanda kısıtlı kalma olasılığını ortadan kaldırarak geniş alanlarda rahat etmesi sağlanılmaktadır. Bu geniş alanın sağlanıldığı ortam 5dönüm olarak tasarlanmış durumdadır. Köpekleriniz istediği an bu geniş alanlarda doyasıya gezip dolaşmanın keyfini çıkarabildiği gibi iç mekânda da rahat etmesi adına geniş alanlar oluşturularak minder keyfini yaşaması adına kafes siteminden uzak bir köpeğe değer verme sistemi uygulanmaktadır.

Wof wof Köpek Oteli sunduğu hizmetler arasında ilk olarak evden otele ve gene otelden eve servis olanağıyla sizleri ve köpeğinizi yormadan bir alım gerçekleştirmektedir. Bunu gerçekleştirirken gene köpeğiniz kafes sisteminden uzak rahat edebileceği kendisine ait nitelikte hazırlanan özel koltuklarda konfor içerisinde bir servis ile ulaşımını sağlayabilmektedir. Genellikle köpek sahiplerinin sıkça yaşadığı köpeklerin gözetim altında olup olmadıkları endişesini yok etmek adına; köpekler için kesintisiz 24 saat süresince özel bakıcı gözetimi sağlanmaktadır. Dikkat edilen ve köpeklerinize sunulan bir diğer hizmet ise yemek ihtiyaçlarının kusursuz bir şekilde karşılanmasıdır.

Wof wof Köpek Oteli

Wof wof Köpek Oteli

Köpeğinizin yemek alışkanlıklarının devamını sağlamak adına kuru mama ya da ev yemekleri şeklinde seçenekler sunabilmenin yanında; diyet yapan köpeklerde unutulmayarak özel bir gıda tüketimini elde edebilme imkânları sağlıklı bir şekilde sunulmaktadır. Bütün bu imkânların sağlanılması sizlerin bilgisi dâhilinde hataya yer vermemek adına yapılmaktadır. Köpek severlerin en çok önem verdiği konulardan bir olan  Veteriner hekimlerin varlığı söz konusu olup; her türlü ilaç ve ilk yardım olanakları köpeklerinize kusursuz bir şekilde gerektiği durumlarda sunulabilmektedir. Ayrıca veteriner gözetiminde köpeğiniz incelemelere alınarak yapılan ya da yapılmayan aşılar tespit edilerek sizlere detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Wof wof Köpek Oteli köpeğinizden ayrı kalmak zorunda olduğunuz anlarda köpeğiniziz tatil yapma olanaklarını sizlere sunarken köpeğinizi bıraktığınız anda hiçbir endişe yaşamanıza yer vermeyerek kusursuz ortamlar sunarak köpeğinizin konforlu bir ortamda rahat etmesini sağlamaktadır. Köpeğinizin gerekli olan günlük bakımları sorunsuz bir şekilde kalite adı altında uygulanmaya alınmasının yanında; köpek kuaförü başlığı altında da ele alınarak köpeklerinizin gerekli olan özel bakımı yaşayıp kendilerini yeniden yenilenmiş ve rahatlamış olarak hissetmeleri konfor içerisinde sağlanılmaktadır. Bütün bu olanaklar sunulurken köpeğinizin ihtiyaç duyduğu sevgi ve ilgiyi ön planda tutarak hareket etmektedir. Bilindiği gibi köpekler kendilerini güvende hissetmeleri adına bu eylemin özenle yerine getirilmesi gerekmektedir. Güvende kendisini hisseden köpeğin rahat ve mutlu bir ortamın tadını yüksek oranda elde etmesi daha güçlü bir etkendir.

Wof wof Köpek Oteli aynı zamanda yaşlı köpekleri bir kenara atmayarak onlar için huzur evi şeklinde rahat edecekleri bir ortam hazırlamaktadır. Bu ortamda köpeklerin ihtiyaç duyduğu her imkân kusursuz bir şekilde sağlanılmaktadır. Ayrıca köpeklerinizin gün içerisinde bırakma gereği duyduğunuz bir ortamın varlığını köpek anaokulu başlı altında ele alarak; sizlere gün içerisinde köpeğinizin tüm ihtiyaçları karşılanmış ve eğlenceli dakikaların yaşatıldığı hissini köpeklerinize yaşatarak sizlere teslim etmektedir. Gene özel konfor içerisinde siz işinizden eve dönene kadar köpekleriniz servis imkânıyla eve dönüşü kusursuz bir şekilde sağlanılmaktadır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Wof wof Köpek Oteli