köpek

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi köpekleriniz alması gereken eğitimleri kusursuzca almalarını sağlamanın yanında sizlere köpek alma ırk konusunda da çeşitli bilgileri sunan bir eğitim merkezidir. Yaptığı için önemini bilerek disiplinli uzman kişilerle köpeklerinizin aldığı etiğimler dışında sağlıkları ve köpeklerinize sunmak istediğiniz konforu yaşamaları için pansiyon şeklinde de birçok alternatifi beraberinde sunmaktadır. Ayrıca eğitim merkezinde yer alan her ırktaki yavru köpeklerin taşıdıkları özellikleri ve aldıkları eğitimleri de görme şansını elde edebilmenizi sağlamaktadır. Geniş bir yelpazede size hizmet veren eğitim merkezi köpeklerin kazanması gereken her davranışı sevgi ve ilgi içerisinde kazanmasını sağlamaktadır. Edindiğiniz köpeğin sağlıklı bir şekilde sosyal çevrenize ve sizlerin yaşantısına eşlik edebilmesi için buluştuğunuz ilk andan itibaren eğitimini alması gerekliliği bilincinde sizlere yardımcı olmak adına kurulan merkez eğitimin sonucunda elde edilen verimliliğin; tam olarak yansıması adına eğitim çıtasını zirvede tutarak köpeklerinize eğitim sunmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi köpeğinizde var olan olası yanlış davranışlarında değişime uğrayarak; pozitif yönde değişimin elde edilmesi için itinalı ve sabırlı sevgi dolu çalışmalar sağlamaktadır. Köpeğinizin ırk özelliklerine göre alabileceği eğitim kapasitesi belirlenerek olumsuz yönde etki edecek olan fazla yüklenmelerden uzak gerektiği kadar gerekli eğitimi sunmaktadır. Yapılan yanlış eğitim şekillerinden uzak fazla eğitim ile işe yaramayan zorlukları köpeğinize sunmayarak günlük yaşantılarında kendilerine ve sizlere hiçbir pozitif etki sunmayan; davranış şekillerine ayrı doğru ve gerekli çalışmalar uygulayarak daima size ve köpeğinize gerekli olan davranışların sergilenmesini amaçlayarak güçlü bir program eşliğinde kusursuz eğitim gerçekleştirilmektedir.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Köpek kadar köpek sahiplerini de önemseyerek devamlı bağlantı halinde gerekli durumlarda çeşitli bilgilerle olması gereken bilgilerin aktarımı gerçekleştirerek verilen eğitimin köpek kadar sahibinin de ilgilendirdiği bilincini aşılayarak sorunsuz bir eğitim gerçekleştirmektedir. Köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken ön bilgilerin gerekliliği ile hareket edilerek eğitimde hataya yer verilmeden kusursuz eğitim uygulanmaktadır. Köpeğinize her şeyi öğretirim düşüncesinden; uzak bir şekilde köpeğinizin zekası ve algılama gücünü baz alarak olması gerektiği kadarını sağlayarak gereksiz köpek zorlama ve ceza yöntemlerinden uzak durmaktadır. Eğitimlerde köpek sahiplerinin en çok istedikleri tuvalet eğitimi kazandırılarak bu sorunun kolayca ortadan kalkması sağlanılmaktadır. Burada eğitimcilerin önemle vurguladıkları gerçek bu eğitimi köpeklerinizin alabilmesi için 7 ila 8 haftalık süreci içerisine girmiş olması gerçeğidir. Bu eğitimin sağlanmasında köpeğin görsel ve koku alma güdüsünden faydalanılarak hareket edilmektedir. Yanlış yapılan davranışlar sabır düşüncesiyle hareket edilerek ilgiye odaklı çalışmalar sonucunda kusursuz eğitim oluşturulmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi köpekleriniz ile yaşadığınız her türlü davranış ve iletişim sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Köpeklere sunulan eğitimler içerisinde yer alan temel itaat, ileri itaat eğitimlerinin sağlanılmasının yanı sıra alan koruma eğitimleri ve bodyguard yani yakın koruma eğitimleri de sunulmaktadır. Her bir kategori ayrı programlar çerçevesinde değerlendirerek kusursuz sonuçların elde edilmesi sağlanılmaktadır. Bu program köpeklerinize uygulanırken izlenilen yollardan ilki sözlü ödülün varlığıdır. Anlaşır kısa ve net kelimelerle yumuşaklık içeren teşvik şeklinde uygulanmaktadır. İkinci olarak uygulanılan yol fiziki ödül ile köpeğinizi doğru bir şekilde buluşturmaktır. Dokunma eyleminin eğitimlerde etkisi oldukça güçlüdür. Son olarak ise köpeğinize yiyecek ödülü ile başarı karşılığında sunulmasıdır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi sizlerin köpekleriniz ile yaşadığı her türlü sorunu sorun olmaktan çıkararak güçlü bir iletişim sonucunda ayrılmaz; bir ikili olmanızı güçlü çalışan eğitimli ekibiyle disiplinli ve planlı çalışmalarıyla gerçekleştirmektedir.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi