köpek

Satılık Köpek Terrier

Günümüzde yanımızda sadık bir dost gibi duran köpekler bulunmaktadır. Doğal ortamında yaşama şansı bırakılmamış olan köpekler artık evlerimize kadar gelip ailemizden bir birey olmuş durumdadır. Birçok cinste ve türde köpek çeşidi bulunmaktadır. Firmamızda üretimi ve satışı yapılan köpeklerden olan ve Terrier ismiyle bilinen tür köpeklerden almak isteyen müşterilerimiz Satılık köpek terrier ilanımızı takip etmeleri gerekiyor. Daha yavru iken alınan Terrier cinsi köpekler sahiplerine ulaştırılmadan önce temel itaat eğitimini bitirir ve sahibinin başka bir eğitim isteği yoksa o şekilde tüm sağlık kontrollerinden sonra sertifikalı bir şekilde teslim edilir. Firmamız tüm ülkemizdeki köpek taleplerinizi karşılamaktadır. Onlar sizin için ne kadar değerliyse bizim içinde o derece değerlidir.

Satılık Köpek Terrier

İnsanların sadece yanında olma görevi bulunmayan köpeklerin eğitimli olmaları ve girdikleri sosyal ortamlarda sahibinin komutlarını sadık bir şekilde yapması gerekir. Bunun için Satılık köpek Terrier’ler satılmak için hazırlandığında belli başlı komutları anlıyor olmalıdır. Yani gel,git,koş,ye,yeme,dur,geri gel,saldır,tut gibi komutları anlıyor olmalı ve siz söylediğinizde yerine getirmelidir. Bu aşama tüm köpeklerin eğitilmesinin ilk aşamasıdır. Bazı köpekler özel olarak hazırlanır ve özel bir işte çalışmak üzere alınırlar. Böyle bir durumdaki köpekler ise alındığı sahanın eğitimini alırlar. Bu Terrier cinsi köpekler bu aldıkları eğitimin üzerine ileri itaat eğitimini de ekler ve tam olarak komutlara cevap verecek duruma gelir.

Satılık Köpek Terrier

Evimizde misafir olmayan bu köpekler artık bulunduğu evin şartlarına uymalı ve sahibinin komutlarıyla hareket etmelidir. Zaten ilk alınan eğitimde ev içi düzenin bozulmaması, eşyalara zarar verilmemesi ve tuvalet eğitimi verilmektedir. Bunlar her köpeğe öğretilen eğitimlerdir. Eğer bir terrier köpeğiniz olmasını dilerseniz firmamıza ulaşmalı ve daha yavru iken eğitime alınan bu köpeklerin satıldığı sitemiz ulunmaktadır. Satılık köpek Terrier ilanıyla açıklanan özellikleriyle köpek severlerin ilgisini çekiyor. Ülkemizin neresinde olursanız olun size personelimiz tarafından ulaştırılan bu köpeklerimiz de hem sağlık bakımından hem de yetişmesi, eğitimleri ile alakalı gereken bilgiler ve sertifikaları gönderilmektedir. Terrier cinsi köpekler dış görüntüsüyle süs köpeği olduğu için ilgi çekicidir.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Köpek Terrier