köpek

Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul

Köpek otelleri, köpeğiniz olmadan tatile çıkmak durumunda kaldığınızda, ya da ona gerektiği ilgi ve bakımı gösterme imkânı bulamadığınız, şehir dışına çıkmak zorunda kaldığınız dönemlerde köpeklerinizin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için onları bırakacağınız mekânlardır. Köpeğinizi bıraktığınız süre boyunca barınma ve bakım yanında veterinerlik ve eğitim gibi hizmetler de sunan ve sayıları hızla artan, köpeğinizi gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz bu otellerden bir tanesini de Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul oluşturmaktadır.

Köpek Otelleri Ne Tarz Hizmetler Vermektedir?

Köpek otelleri öncelikli olarak barınma hizmeti vermektedir. Burada köpekler kendileri için özel olarak tasarlanmış ve çeşitli konforlar içeren, her köpeğin tek başına konaklayabileceği odalarda konaklama imkanı bulabilmektedir. Birçok otelde kafes sistemi bulunmaz. Dolayısıyla köpekler bakıcıları ile kendi evlerinde yakaladıkları özgürlüğü misafir oldukları otellerde de yaşayabilirler. Kapalı alanda bulunan odalar dışında, sevimli dostlarınızın oyun ve sosyalleşme ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için otellerin açık ve kapalı oyun alanları da bulunur. Böylece köpek otellerinde açık alanda özgürce gezme ve oyun oynama olanağına sahip olan köpekler, kimi zaman kendi evlerinde sahip olamadıkları yeşil doğa ile buluşma imkanını bu mekanlarda yakalayabilirler. Köpekler bu oyun alanlarından uzman eğiticiler eşliğinde, yaşlarına ve ırklarına göre ayrılarak faydalandırılır. Bu durum istenmeyen durumların da önüne geçeceği gibi, köpeğin sadece oyun değil kendi karanları ile birlikte sosyalleşme ihtiyacını da karşılamasına yardımcı olur. Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul bu hizmetlerin eksiksiz karşılanabileceği, köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz mekânlardan bir tanesidir.

Bayrampaşa Köpek Oteli istanbul

Köpek otellerinde, barınmaya ek olarak otelde gerçekleştirilen konaklama süresinde köpeğin tüm ihtiyaçları da konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi uzmanlar tarafından karşılanır. İhtiyaca göre köpeğin traşı, banyosu gerçekleştirilir, tırnak bakımları yapılır. Eğer talep edilirse, kimi otellerde uzman eğitmenler tarafından köpek eğitimi de verilmektedir. Dolaysıyla köpekleriniz burada sadece eğlenceli değil, aynı zamanda verimli zaman da geçire imkânı bulur.

Köpek otellerinde çoğu zaman evlere servis de mevcuttur. Yani köpek talep edildiğinde evden alınarak istenildiği zaman yeniden evine geri bırakılmaktadır. Buna ek olarak birçok otel ayrı kalınan süre boyunca kendilerine bırakılan köpekleri günlük videoları ve fotoğrafları aracılığıyla sahipleri ile buluşturmaktadırlar. Kimi köpek otellerinin aynı zamanda günlük kreş hizmeti verdiğini de belirtmek gerekir. Dolaysıyla kısa bir zaman dilimi içinde köpekler ihtiyaçlarının karşılanabilmesi içinde otellere bırakılabilir.

Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul

İstanbul’da hizmet veren Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul misafirlerine konaklama ve bakım hizmetlerinin sunulduğu rahat ve sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Uzman veteriner ve bakıcılar eşliğinde hizmet veren otelde köpeklere sevgi ve şefkat ile yaklaşılmakta, minik dostlarınızın rahat etmesi için her türlü detaya özen gösterilmektedir. Konaklamak üzere otele gelen köpeklerin yemek alışkanlıklarına titizlikle uyulmakta, köpeğin evinde takip ettiği beslenme şekli otelde kaldığı süre boyunca uygulanmaktadır. Ayrıca özel bir besin tüketimi olan köpeklerin beslenmesine de yine bu doğrultuda devam edilmekte, vitamin vb. takviye alan köpeklerin bu yönlü rutinleri de aksatılmamaktadır. Tüm bunlar gerçekleştirilirken hijyene ve köpeklerin hizmetlerden sağlıklı ve temiz koşullarda faydalandırılmasına özellikle dikkat edilmektedir.

Köpek misafirler otele alınırken veterinerler tarafından genel sağlık durumları kontrol edilmekte, aşılarının tam olmamasına özen gösterilmektedir. Dolaysısıyla otele gelirken aşı kartlarının da bulundurulmasında fayda vardır. Köpeğin aşıları kontrol edildikten sonra, talep edildiği takdirde, bakıcının da bilgisi dâhilinde olmak üzere eksik aşılar tamamlanmaktadır. Köpeklerin konaklama boyunca yalnız bırakılmadığı ve uzmanlar tarafından gözetim altında tutulduğu bu otelin tüm olanaklarından ekonomik imkânlarda yararlanmak da mümkündür.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Bayrampaşa Köpek Oteli İstanbul