köpek

Fatih Köpek Pansiyonu

Köpeklerin bakım ve eğitimleri için köpek pansiyonlarının önemi oldukça büyüktür. Köpekler için konforlu ve rahat bir konaklama ve bakım merkezi olarak hizmet sunan fatih köpek pansiyonu köpek sahiplerinin köpeklerini gönül rahatlığı ile teslim edebilecekleri yerlerden birisidir. Köpek sahipleri kısa süreli tatil ya da iş seyahatine gidecekleri zaman köpeklerini teslim etmek için yer ararlar. Eş dost akrabaya teslim edilmesi köpeklerdeki bakım eksikliğine neden olacağından köpeklerin mutsuz ve huzursuz olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle fatih köpek pansiyonu köpek sahiplerinin kısa süreli tatil ya da iş seyahatleri durumunda köpekleri köpek sahiplerinden teslim alarak gerekli bakımlarını ve eğitimlerini yerine getiriyor. Köpek sahiplerinin köpeklerini teslim etmeleri durumunda köpeklerinin kullandıkları mama ya da ayrıca bir vitamin varsa onlar ile birlikte teslim edilmesi isteniyor.

Veteriner Hizmeti

Fatih köpek pansiyonunda köpekler 7/24 veteriner hizmeti alıyor. Fatih köpek pansiyonunda bulunan veterinerler köpeklerin pansiyona ilk gelmesi ile birlikte öncelikle ilk muayeneleri yapılarak köpeklerin herhangi bir rahatsızlıkları olup olmadığı tespit ediliyor. Köpek sahiplerinden köpeklerin rutin aşılarının yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi alınarak eksik aşıları varsa gerekli aşılama yapılıyor. Köpekler ırk olarak kendi ırkları ile aynı ünitelere alınarak konforlu odalarda barınmaları sağlanıyor. Beslenme konusunda da kaliteli mamalar ile beslenerek bağışıklık sistemlerinin gelişmelerine önem veriliyor. Köpeklerin kullanmış oldukları ekstra mama ya da vitamin varsa bunlarda beslenme saatlerinde düzenli olarak köpeklere veriliyor.

Köpek Bakımları

Fatih Köpek Pansiyonu

Fatih köpek eğitim merkezinde köpeklerin tüm bakımları profesyonel bir şekilde yerine getiriliyor. Tüylerinin bakımları, göz ve kulak bakımları gibi en hassas özellikler de bakım hizmetleri içerisinde yer alıyor. Köpeklerin barındırıldığı odalar ses, ışık ve ısı konusunda köpeklerin yaşam standartlarına uygun olarak dizayn edilerek köpeklere hizmet sunuluyor. Köpekler yaz aylarında günlük olarak yıkanıyor ve tüylerinin bakımları yapılıyor.

Fatih Köpek Pansiyonu

Fatih köpek pansiyonunda köpeklere alabilecekleri tüm eğitimler kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor. Temel itaat eğitimi ile başlayan eğitimler ileri itaat eğitimleri ile devam ediyor. Köpekler bu eğitimler ile sahipleri arasında daha kalıcı ilişkiler kurabiliyorlar. Temel itaat eğitiminin süresi genel olarak 4 haftadır. Ancak köpeklerin türü ve davranışsal özellikleri nedeni ile bu süre uzayabiliyor. Temel itaat eğitimi köpeklerin alması gereken en önemli eğitim çeşitlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Temel itaat eğitiminde tasma ya da kayış yardımı ile köpeklere temel komutlar öğretiliyor. Bu eğitim ile birlikte köpeklerin itaat konusunda sahiplerine ayak uydurmaları hedefleniyor. Temel itaat eğitimini başarılı bir şekilde bitiren köpekler ileri itaat eğitimine başlayabiliyorlar. Bu eğitimlerin başarılı bir şekilde bitirilmesi ile birlikte köpekler sahiplerinin istemediği yabancıların yanına gitmemeyi öğreniyorlar.

Temel itaat eğitimlerinin sona ermesi ile birlikte ileri itaat eğitimine geçiliyor ve ileri itaat eğitiminde de temel komutlar herhangi bir kayış ya da tasma yardımı olmadan temel komutların köpeklere öğretilmesi esasına dayanıyor. İleri itaat eğitiminde fatih köpek pansiyonunda özel eğitim yerleri mevcut. Çünkü dış çevresel etkenlerin en az olduğu ya da hiç olmadığı yerlerde bu eğitimlerin verilmesi köpeklerin daha fazla verim almalarına neden oluyor. Köpeklere temel ve ileri itaat eğitiminin haricinde verilen bir diğer önemli eğitim de tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi köpeklerin almış olduğu temel ve ileri itaat eğitiminden sonra daha kolay kavrayabildikleri bir eğitim olarak dikkat çekiyor. Tuvalet eğitiminde köpeklerin tuvaletlerini yapmaları istenen yere bir bez ya da gazete parçası ile köpeklere koklatılması ile birlikte öğretilen bir eğitim çeşididir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Fatih Köpek Pansiyonu