köpek

Paşabahçe Köpek Eğitimi

Marmara Denizi kıyısında İstanbul sınırları içerisinde bulunan Paşabahçe, hem doğal hem de İstanbul’da olması, İzmit, Sakarya gibi şehirlere yakın bulunmasıyla gelişmiş sanayisi ve çevre illere göre konumundan ötürü bölgede yaşayanların özellikle İstanbulluların tercih ettiği şirin güzel bir yerdir. Paşa bahçeye gelen hem doğal görünümüyle hem insan ilişkilerinin yanında huzur sakinlik ve dinginlik yaşamak isteyenlere güzel hizmetler vermektedir. Balık mevsimi Marmara balıklarının tüketimi imkânının bulunmasından dolayı balık mevsimi yakınlığı münasebetiyle Karadeniz ve Marmara balıklarının tüketimi ile turizmi açısından lezzetli tatların bulunduğu ilçemizdir. Paşabahçe nüfusu yaz ve kış ayları nüfus yoğunluğu yaşanmaktadır.

Paşabahçe iskelesi, Paşabahçe koyu, boğaz manzarası, balık tutma yerleri, gezi mesire yerleri, gezi tekne yerleri, boğazın kıyısında eşsiz doğa manzaraları, tarihi konaklar gibi başlıca yerler gezip görülebilecek yerlerdendir. Paşabahçe İstanbullun büyük ilçelerine mahallelerine ve diğer büyük kentlere yakınlığı açısından önem arz etmekte olup, küçük Marmara sahil kasabası görünümündedir. Paşabahçe Cam sektörünün tanınmış firması Şişecam ünlü markasına da konu olmakta, dünyaca ünlü Paşabahçe cam ürünleri burada üretilmektedir.

Medya ve basın yoluyla ve diğer tanıtım faaliyetleriyle yıllar geçtikçe dünyada ve Türkiye’de önem ve üne sahip insanlar da ilçeyi ziyaret etmektedir. Bu gelen ziyaretçilerin yanında getirdiği köpeklerin ihtiyacını gidermek ve konaklamalarını sağlamak için ilçede Paşabahçe Köpek eğitimi bulunmaktadır. Aynı ziyaretçilerin ihtiyaçları gibi misafirlerin köpeklerinin ihtiyaçlarının da giderildiği bir mekândır. Önemli aktiviteleri, spor, eğitim, beslenme, sağlık vs. gibi diğer ihtiyaçları bu Paşabahçe Köpek eğitimi karşılamaya çalışarak, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Paşabahçe Köpek Eğitimi

Paşabahçe Köpek Eğitimi

Sahiplerinin ilçemizi ziyareti sırasında fazla rahatsız etmeden ilçemizde hoş vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Onlar da gönül rahatlığıyla bu otele köpeklerini bırakarak Paşabahçe’nin tadının çıkarmaktadırlar. Bölgede bu hizmetin bulunmayan yerlere göre Paşabahçe önemli bir avantaj sağlayarak turistlerin tercih etmeleri sağlanmaktadır. Cam Sanayi ve Turizm Paşabahçe’nin önemli gelir kaynaklarındandır. Bu köpek eğitim merkezi de turizm yönünden hizmet etmektedir.

Bu merkeze bırakılan köpekler hem oyun hem de etkinliklerle eğitimde verildiğinden sahiplerinin Paşabahçe’den ayrılırken köpeklerinde önemli değişiklikler görmektedir. Hem müşteri memnuniyeti hem de köpeklerin memnuniyeti açısından önem veren otel, diğer köpek otellerine göre fark oluşturmaktadır. Bu fark köpeklerin sonraki durumlarında görülen değişiklikle fark edilmekte, bu otel sayesinde bu ilçemizi ziyaret etmek için tercih eden insanların da bulunduğu görülmektedir. Hayvan Hakları Dernekleri Paşabahçede yapılan bu hizmeti önemli bularak, desteklemekte ve zaman zaman da bu dernekler tarafından otele ziyaretler, denetimler de yapılmaktadır. Bu ziyaret ve denetimler otelin hizmetinin en iyi şekilde olması açısından önem arz etmekte, müşteri memnuniyetini de arttırmaktadır.

Köpek Eğitim Merkezi klimalı hijyen veteriner kontrolünde hizmet vermektedir. Günlük haftalık aylık periyotlar şeklinde bu kontroller yapılmaktadır. Sahiplerinin de hijyenine önem veren köpek oteli en iyi hizmeti vermek için kendilerine şiar edinmişlerdir. İstanbul’un diğer İlçelerinde ve büyük kentlerde bulunan köpek otellerini aratmamaktadır. Hatta eğitim merkezine yıldız verilmek istense beş yıldızı hak etmektedir. Ancak böyle bir uygulama olmadığından beş yıldızlıdır ifadesini kullanamamaktadırlar. Merkez içerisinde çalışanların hayvan sever olmalarına yaptığı için en iyisi olmalarına örneğin yemek konusunda aşçı, sağlık konusunda veteriner, oyun konusunda oyuncunun en iyisi olması konusunda daha seçici olunmaktadır.

Her geçen gün ilginç durumlarda yaşanmıyor da değil. Kedisi olan da başka hayvanı olanda bu merkeze bırakmak istemektedir. Ancak köpeklerin psikolojisine kadar dikkat eden otel bu duruma mahal vermemek için başka cins hayvanların otelde bulunmasına izin vermemektedir. Her köpeğin bir psikolojisi vardır. Köpeğin hal ve hareketlerinin olumsuz etkilenmemesi açısından başka hayvanların otelde ve çevresinde bulunmamasına dikkat edilmektedir.

Paşabahçe’ye böyle bir hizmeti getiren bu merkez sahiplerini Paşabahçeliler en derin şükranlarını sunarak saygı sevgi ve selamlarını ileterek hoşnutluklarını gizlememektedirler. Bölgede böyle bir ihtiyacı karşılayarak ilçeye önemli katkı sağlayacak kişi ve şirketlere örnek olması açısından önemli bir hizmettir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Paşabahçe Köpek Eğitimi