köpek

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi

Köpek sahiplerinin köpek sahiplendikten sonra ilk düşüncesi hemen köpeğin eğitimi olmaktadır. Kimi sahipler kendi kendisine eğitmeyi tercih eder. Fakat zamanı olmayan, bilgisi olmayan veya uğraşmak istemeyen köpek sahipleri Köpek Eğitim Merkezlerine yönelirler ve köpeklerini buralara emanet edip, eğitimlerini gerçekleştirmesini isterler. Herkes bulunduğu yerdeki eğitim merkezlerini genelde tercih ederler. Arnavutköy’de ikamet eden sahipler ise Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi adı altında araştırmalara başlarlar. Peki Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi adreslerini nereden bulabilirsiniz? Buradaki eğitim merkezleri ile ilgili bilgileri nasıl edinebilirsiniz? Güvenilir yerler midir? Yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi

Köpekler ne kadar en sadık dostlarımız olsa da eğitim şarttır. Çünkü örnekleme yapacak olursak eğer, doğduğunuzdan bu yana size konuşmayı, davranışları ve daha birçok eylemde bulunmayı öğretmeselerdi ne yapardık? Kendi kendimize sadece etraftan gördüklerimizle ne dil öğrenebilirdik, nede bazı davranışları nasıl ve ne zaman yapacağımızı tam idrak edemezdik. Bunlara sinir, korku, gülme gibi davranışlar dahil değildir. Onlar içgüdüsel olarak gelir çünkü. Benim bahsettiğim bir ortamdayken konuşma adabı, o anki duruma göre davranışımız vs vs. Köpeklerde tıpkı insan gibidir ve eğitim şarttır. Von Bakaçhan Arnavutköy’deki köpek eğitim merkezlerinden birisidir. Von Bakaçhan köpekle birlikte dilediğiniz takdirde size de eğitim vermektedir. Çünkü çoğu zaman köpeklerin dilinden anlamayız. Özellikle yavru köpeklerin hareketlerini, ne istediklerini anlamlandıramayız. Dediğim gibi köpekle birlikte dilerseniz size de yavru köpeklerin dilinden anlamanız için gerekli eğitim verilmektedir. Peki Van Bokaçhan’da eğitimler nasıl oluyor?

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi

İtaat Eğitimi;

İtaat eğitimi, köpeğinizin disiplin, terbiye ve doğru iletişim konusunda eğitir. Zamanında verilen doğru eğitim köpeğinizin davranışlarında ve size itaat etmesi konusunda sağlam yapı taşlarını oturtur. Köpeğinize gerekli itaat eğitimi verilmezse ileriki yaşlarında davranış bozukluğuna ve itaatsizliğine sebep olacaktır. Ayrıca itaat eğitimi, ileri derecede branş eğitimlerini rahat edinebilmesini sağlar. Peki bu eğitim hangi yaş kategorisi için geçerlidir? Hangi yaşlarda getirmeliyiz bir sınırı var mıdır?

Hayır yoktur. Her yaştan köpekler bu eğitime tabii tutulabilir. Ama tabi ki yaşına göre eğitim süresi ve performans açısından değişiklik göstermektedir. ”Ağaç yaşken eğilir” atasözü tamda bu durum için geçerli gibi görünmektedir. Çünkü köpeğiniz ne kadar küçükse aldığınız verim o kadar artar ve öğrenim süresi o kadar çabuklaşır. Aşağıda verdiğim iletişim bilgisinden Von Bakaçhan’a ulaşıp, köpeğinizin yaşını söyleyip gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Eğitimler nerede veriliyor? Ne kadar sürer?

Bu eğitim belirlenen gün ve saatlerde eğitim merkezinde verilmektedir. Dilerseniz okula gelerek, dilerseniz pansiyonlu olarak köpeğinizin eğitimini verebilirsiniz. Tabi ki yine isteğe bağlı olarak köpeğinizin evinizde eğitim almasını da sağlayabilirsiniz. Eğitim süresi ise köpek sahibine ve köpeğe göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 4 (dört) hafta kadar sürmektedir.

Köpeğime Neler Öğretilir?

Bu eğitim 3 temel davranış üzerine verilmektedir. Birinci aşama Temel Komutlardır. Burada köpeğinize yürüme, oturma, gel, dolaş gibi komutlar yüklenir. İkinci olarak ise Düzeltme komutları verilir. Hayır, bırak , ayrıl gibi… Üçüncü olarak ise İstenmeyen Davranışları düzeltmesi üzerinde durulur (kazma, ısırma, havlama vs.).

 

POSİTİVE DOGS KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ

Positive Dogs, Arnavutköy’de evde köpek eğitimi verir. Positive Dogs, köpeğinizin problemlerine göre eğitimler vermektedir. Köpeğinizin ne tür sıkıntısı varsa o konu ile ilgilenmektelerdir. Aradığınız takdirde evinize Köpek Eğitim Uzmanı gelir ve köpeğinize karakter analizi yapar. Bu analiz ile köpeğinizin hangi eğitime ihtiyacı olduğu tespit edilir ve o eğitimler üzerinde durulur. Eğitimleri ömür boyu garantilidir ve eğitim sonunda Eğitim Sertifikası verilir. Eğitimi veren uzman, köpek ile sizin aranızda adeta bir aracı olur ve köpeğinizle en üst düzey diyalog halinde olmanızı sağlar.

Bu sayede köpeğinizle aranızdaki bağlar çok sağlam olur. Bu eğitim ile detaylı ilgili bilgi almak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Arnavutköy Köpek Eğitim Merkezi