köpek

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi kepeğinizin alması gereken eğitimlerin tamamını disiplinli bir şekilde vermektedir. Eğitim merkezinde köpeğinizin ırkına, yaşına, cinsiyetine göre eğitimler düzenlenebilmektedir ve köpek sahiplerine de eğitimleri görme olanakları sunulmaktadır. Aynı zaman da köpek almak isteyen kişiler için almak istenilen köpek ırkı ile ilgili ve size uygunluğu konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Eğitim merkezi içerisinde pansiyon olanakları, eş bulma ve doğumhane hizmetleri gibi eğitimlerde yer almaktadır. Bu hizmetlerle birlikte eğitim merkezi, köpeğinizin sosyal çevresinin gelişmesini, yanlış davranışlarının düzeltilmesini, toplum içindeki davranışlarını ve sizinle olan ilişkisini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlamakta ve bu yönde eğitimler vermektedir.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi köpek sahiplerini de önemsemekte, sürekli bağlantı halinde olmakta ve eğitimlerinde köpek sahiplerine de yer vermektedir. Bu şekilde sorunsun bir eğitim gerçekleştiren eğitim merkezi, köpek hakkına bilinmesi gereken her şeyin üzerinde durarak sorunsuz ve hatasız bir eğitim süreci gerçekleştirmektedir. İlk olarak köpeğin ırkı göz önüne alınarak zekası, algılama gücü ve kapasitesi belirlenmekte ve gerekli eğitim verilmektedir. Köpeklerin ırkına göre öğrenebileceklerinin kapasitesi bellidir ve bu nedenle bazı ceza veya zorlamalardan uzak bir eğitim verilmekte ve günlük yaşama adapte olması sağlanmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi

Cezalarla veya zorlamalarla eğitilmeye çalışılan köpekler zaman içerisinde olumsuz yönde etkilenmekte ve ilerleme göstermemektedir. Bu nedenle köpeğinizin özelliklerine göre sizin ve köpeğinizin hayatını kolaylaştıracak yeterlilikte bir eğitim alması ve doğru bir programın uygulanması gerekmektedir. Bu aşamada en önemli eğitim tuvalet eğitimi olmaktadır. Tuvalet eğitimi özellikle yavru köpeklerde daha sorunsuz ve daha hızlı sonuç vermektedir. Eğitim merkezi bu aşamada özellikle köpeğinizin koku alma duyusunu kullanmaktadır ve çalışmalar sonucunda köpeğiniz büyük ilerleme kat etmiş olacaktır. Tuvalet eğitimi uygulanan en basit eğitimlerden biridir ve eğitim merkezi içerisinde birçok program yer almaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi birçok kategori ile ayrı program sunmaktadır. Köpeklere sunulan programlar içerisinde yakın koruma ve alan koruma eğitimleri, temel ve ileri itaat eğitimleri, yaşanabilecek iletişim sorunları ve davranış bozuklukları eğitimi, yavru köpek ve uyum eğitimi, Sevk tasmalı ve tasmasız itaat eğitimi, Güvenlik köpeği eğitimi, saldırı eğitimi, alan, eşya, araç koruma eğitimleri, patlayıcı arama eğitimi, narkotik madde ve uyuşturucu madde arama eğitimi, aşırı heyecan ve korku eğitimi, engelli köpeği eğitimi gibi eğitimler sunulmaktadır. Programlar ile birlikte, eğitim personeli köpeğinizle iyi bir iletişim içinde bulunmaktadır. Özellikle köpek eğitiminde dikkat edilmesi gereken köpek ödüllendirme sistemlerine dikkat etmektedirler.

Anlaşılır, kısa ve net kelimelerle yönlendirmekte ve sözlü ve yiyecek ödülleriyle başarılarının karşılığı sunulmaktadır. Aynı zaman da köpek sahibine nasıl bir yol izlemesi gerektiği, eğitimlerden sonra köpeği ile nasıl iletişime geçeceği, ödüllendirme sistemi ve köpeğinin başarısı karşısında izlemesi gereken yol gibi bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi aynı zaman da sunduğu köpek pansiyonu çalışmalarıyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Organik mamaları ile beslemekte, sağlık ve kilo garantisi vermektedirler. Köpeklerin bir arada bulunmalarına, birbirlerine zarar vermelerini engellemek için izin vermemektedirler. Günde en az iki kez tuvalet ve gezme ihtiyaçlarını gidermek için özel olarak hazırlanmış yerlere çıkartmaktadırlar. Köpeklerin tamamını mutlaka aşı karnesiyle kabul etmekte ve aşılarının tam olduğundan emin olduktan sonra kabul etmektedirler. Köpeklerin tamamı tek odalarda birbirinden bağımsız olarak konaklamaktadırlar ve odalar güneş ışığını yeterli miktarlarda alacak şekilde, en yüksek kaliteyle dizayn edilmiştir. Köpek sahipleri isterlerse köpekleri rahatsız etmedikleri taktirde konakladıkları yerlerin tamamını görebilmekte ve personelden başkası giremez gibi bahanelerle karşılaşmamaktadırlar.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Beykoz Köpek Eğitim Merkezi