köpek

Çatalca Köpek Oteli

Çatalca Köpek Oteli İstanbul’un ormanlarla kaplı en büyük ve en güzel ilçesinde kurulmuştur. Bahçe ve park gibi alanların gün geçtikçe azaldığı bu ilçede köpek sahibi olmak oldukça zor hale geliyor. Hangi amaçla olur is olsun köpek besleyen insanlar çoğalırken, köpekleri bahçe ve park gibi açık alanlarda gezdirmek oldukça zorlaşmaya başlamış ve hatta neredeyse imkansız hale gelmiştir. Bu yüzden köpekler kent yaşam alanlarında yaşamaya mahkum bırakılmak zorunda kalmıştır. Çatalca Köpek Oteli, alt yapısını bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlayarak köpek sahiplerinin bu ve daha birçok yöndeki ihtiyaçlarını karşılıyor.

Çatalca Köpek Oteli

Köpek Otellerinin Faydaları

Köpeklerin, sadık, sevecen ve dost canlısı oldukları herkes tarafından bilinir. Sahip olduğu özellikleri sayesinde insanların en yakın arkadaşları olmuş adeta bir yol gösterici, yardımcı, destekçi olarak kendilerini tehlikeye atmaktan hiçbir an çekinmemiştir. Öylesine uysal yapılı bu hayvanların şehir yaşamına ayak uydurmakta zorlandıkları gerçeğini kabul etmek gerekir. Üstelik şehir yaşam alanlarında gerektiği kadar koşup oynayamayan, efor sarf edemeyen bu köpekler yaşadığı bu kısıtlanmalar yüzünden psikolojik olarak olumsuz etkilenirler. Köpek, doğası gereği doğa ile içi içe olmak ister. Şehir yaşamına mahkum olan ve evlerde kapalı kalan köpekler neşelerini kaybederler. Köpek sahibi istenildiği anda köpeğini doğaya götürecek imkanı bulamayabilir. Bu sorunları birebir yaşayan birçok köpek sahibinin sorununa köklü çözümler sunan Çatalca Köpek Oteli daha birçok hususta hem köpeklerin hem de köpek sahiplerinin yanında olarak onlara büyük ölçüde destek olmuştur.

Çatalca Köpek Oteli Hangi İmkanları Sunuyor?

Çatalca Köpek Oteli’ne emanet edilen köpekler, köpeklerin yaşam kalitesi düşünülerek hazırlanmış doğal ortamlarda hür bir şekilde hareket edebilecekleri alanlarda bakılmaktadır. Çatalca Köpek Oteli, uzman ekibi ile köpeklerin gerek ruh gerek ise beden sağlıklarına yönelik her türlü hizmeti sunar. Otele emanet edilen köpekler uygun ortamlarda güvenle bakılır. Veterinerler ve uzmanlar eşliğinde her türlü ihtiyaçları özenle karşılanan bu köpeklerin özellikle de özgürce koşup oynayabildiği, birçok köpek ile kaynaşarak sosyalleştiği mükemmel bir ortamdır. Tatile giden, iş nedeni veya başka nedenlerden ötürü köpeklerine zaman ayıramayan, bahçeli evden apartmana taşınan birçok köpek sahibi; köpeklerinin herhangi bir bunalım yaşamasını önlemek adına köpek otellerine müracaat ederek bu sorunlarına çözüm olanağı bulurlar. Çatalca Köpek Oteli tüm bu ihtiyaçların karşılanmasının yanı sıra avlanma ihtiyacı hisseden köpeklere de avlanma imkanı veren ortamlar sunar.

Çatalca Köpek Oteli’nin Sunduğu Diğer Hizmetler

Çatalca Köpek Oteline emanet edilen köpeklerin barınma ve beslenme ihtiyaçları yanında; eğlenceli aktiviteler ve oyunlar ile bir yandan eğlenmeleri diğer yandan sağlıklı olmaları sağlanıyor. Bir anlamda sosyalleşmeyi amaçlayan bu aktivite ve oyunlar köpeğin özgür davranışlar sergilemesini sağlayacaktır. Bir yandan işi dolayısı ile kent yaşamında ikamet eden diğer yandan beslediği köpek sevgisini yaşamayı arzu eden kişilerin Çatalca Köpek Oteli sayesinde bu sıkıntı sona eriyor. İşi gereği köpeğine yeterince zaman ayırmada zorluk çeken köpek sahipleri; Çatalca Köpek Oteli sayesinde köpeğini yanında barındırarak ona eziyet etme derdinden kurtulmuş oluyor. Köpeğini Çatalca Köpek Oteli’nin sevecen, şefkatli, işinin ehli uzman personeli köpek severlerin bu sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

Hafta sonlarını köpekleri ile birlikte doğal bir ortamda geçirmek isteyen köpek sahipleri, iş seyahatine ya da tatile çıkan kişiler, gerek köpeği için gerek ise kendisi için eğitim almak isteyenler ve daha birçok sebep ile köpeklerine zaman ayıramayan kişiler için çok uygun olanaklar sağlayan Çatalca Köpek Oteli; tüm köpek severlerin hizmetinde etkin olarak görev yaparak başarılı işler çıkarıyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çatalca Köpek Oteli