köpek

Eyüp Köpek Eğitimi

Hayvanlar bizler için çok değerli varlıklardır. Hayvanlar insanlara birçok alanda fayda sağlamaktadır. Bu değerli varlıklar içinde insana en yakın can dostu olan köpekler bizlere arkadaş olduğu kadar birçokişte de işimize yaramakta ve hatta hayat kurtarmaktadır. Evlerinde bu cana yakın hayvanı beslemek isteyen ve besleyen birçok insan bulunmaktadır. Evinde hayvan besleyecek olan bir kişinin ilk başta bilmesi gereken bakacağı hayvan ne olursa olsun bir sorumluluk gerektiğidir. Birçok köpek besleyen insanlar bu sorumluluğu daha sonra yerine getiremeyip sokağa bırakıyorlar. Birçok insan için ise beslediği köpek adeta onun evladı gibi oluyor. Bu köpek sahipleri köpeklerinin en iyi şekilde bakımı ve eğitimi için elinden geleni yapıyor.

Köpeklerine kendileri eğitim verecek olan kişiler mutlaka bir uzmandan yardım almalıdır. Köpeğe verilecek olan yanlış bir eğitim istenmeyen alışkanlıklara yol açabilir. Köpeklerin eğitimi hakkında bilgisi olmayan fakat köpeğine eğitimini kendisi vermek isteyen köpek sahipleri için Eyüp köpek eğitimi bu konuda yaptığı danışmanlık ile yardımcı olurken uzman kadrosu ile her cins köpeğe eğitim veriyor. Her köpek sahibi temel eğitimleri köpeklerine kendiler verebilirken ileri düzeyde eğitimler için uzman eğitmenlerden yardım almaları gerekmektedir.  Eyüp köpek eğitimi köpeğinize hazırlanan uygun programlar çerçevesinde köpeğinize en iyi eğitimi veriyor. Köpeğiniz burada bu eğitimleri alırken hem eğleniyor hem de eğitimleri en iyi şekilde öğreniyor.

Eyüp Köpek Eğitimi Programı:

Eyüp Köpek Eğitimi

Köpeğiniz ilk defa eğitim alacak ise köpeğinize ev ortamında eğitim veriliyor. Ev ortamına uyum sağlaması sağlanıyor. Ev dışında eğitim alacak köpeklere ilk verilen eğitim tasma eğitimi oluyor. Daha sonraki eğitimlerde otur, kalk, gel ve git gibi itaat eğitimleri veriliyor. Köpeklerin kendi sahibini ve sahibinin sesini tanıması sağlanırken bir başkası tarafından verilen komutlara uymaması öğretiliyor. Ev içinde yetişen köpekler için bu eğitimlerin ardından tuvalet eğitimi veriliyor. Tuvalet eğitimleri Eyüp köpek eğitimi merkezinde yavru ve yetişkin köpeklere farklı seanslarda eğitim veriliyor. Yavru köpekler yetişkin köpeklere bakış itaat ve tuvalet eğitimlerini daha zorlu bir aşamada alıyor. Çünkü yavru köpekler sürekli oyun ve ilgi isterken bu eğitimlerden çabuk sıkılabiliyor.

Ancak yavru işken aldığı bu eğitimler köpeğin yetişkin olduğunda alacağı farklı bir eğitim için daha fazla kolaylık sağlıyor. Eyüp köpek eğitimi köpeklerinin evde eğitim görmesini isteyen köpek sahipleri için evlerinde özel olarak eğitim veriyor. İsteyen köpek sahibi ise eğitimlere köpekleri ile beraber katılarak köpekleri ile aralarındaki bağın bu şekilde daha hızlı güçlenmesini sağlıyor. Eyüp köpek eğitimi her cins ve her yaştan köpeğe eğitim verirken özürlü doğmuş köpekler için de destek eğitimi veriyor. Bu eğitimler uzman eğiticiler ile uzman veterinerlerin birlikte verdiği eğitimlerdir. Eyüp köpek eğitiminden yararlanabileceğiniz bir başka eğitim ise bazı yiyeceklere hassaslığı ya da alerjisi olan köpeğinizin yeme ve içme alışkanlığı eğitimidir. Bu eğitimin amacı yiyeceklerde seçici olan köpeklere bu yiyeceklere karşı olan seçiciliğinin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Köpek sahiplerinin isteğine göre köpekleriniz isterseniz Eyüp köpek eğitimi konaklama yerinde misafir edilerek isterseniz de bir okul gibi gidip gelerek eğitim verilir.

Eyüp Köpek Eğitimi

Uzman bir merkez tarafından eğitim almış bir köpek her ortama uyum sağlar. Sosyalleşmesi daha kolay ve uyumlu olur. Tuvalet eğitimi ile köpeğiniz tuvaletini nereye yapması gerektiğini bilerek her yerde bu ihtiyacını gidermek yerine belirlenen yerde ihtiyacını giderir. Havlamak, ısırmak ya da eşyaları parçalamak gibi alışkanlıkları edinmez. Sizin verdiğiniz her komuta uyarak daha uyumlu olmanızı sağlar. Eyüp köpek eğitimi konusunda en iyi kadroya sahip bir merkezdir.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eyüp Köpek Eğitimi