köpek

Köpeğim Eğitimdeyken Onu Görebilir Miyim?

Kopek egitmeni güvencesiyle dostlarımıza en iyi hizmeti vermeyi en iyi şekilde eğitim görmesini amaçlıyoruz. Köpeklerimize bir çok eğitim görevlerini başarıyla öğretmiş ve bunun sonuçlarını çok güzel almış durumundayız. Bu güzel sıcacık dostlarımız zor günlerimizde yanımızda olmaları için onların efsanevi güçlerinden faydalanmaktayız. Gerçekten çok güzel bir iş yaptığımızı düşünmekteyiz. İnsan olarak bazı duyu ve hisselerimizi belirli yere kadar kullanabiliyoruz. Köpeklerimiz zaten Allah vergisiyle birlikte verilen o güçleri biz daha da iyi yerlere taşımasına vesile oluyoruz.

Köpeğim Eğitimdeyken Onu Görebilir Miyim

Köpeğim Eğitimdeyken Onu Görebilir Miyim

Kopekegitmeni narkotik araştırma köpekleri, ceset araştırma köpekleri, bomba araştırma köpekleri ve koku tanıtma gibi bir çok alanda eğitmenlerimiz sayesinde daha da ilerlemektedir. Eğitmenlerimiz bu işi en iyi şekilde yapmayı hedefleyen ve bu işin eğitimini almış profesyonel kişilerdir. Yardımcı köpeklerimiz bir çok iyi işe imza atmışlardır. İşlerini en iyi şekilde yapan köpeklerimizin eğitimleri de onları mutlu edecek şekilde yapılmaktadır.

Kısaca Kopekegitmeni adı altında yaptığımız bu önemli işte köpeklerimizin görevlerini sayacağız. Güvenlik ve K9 köpeklerimiz özellikle göçük altında kalmış, ya da kaybolmuş vatandaşlarımız için kullanmaktayız. Kargo işindeki köpeklerimiz ise taşımacılık yapan aracı kontrol ederek, koku yoluyla bomba, esrar vb gibi kötü niyetli insanların bulunmasında yardımcı olmaktadır. İz takibi köpeklerimiz, mayın bulma ve araştırma köpeklerimiz, DNA köpeklerimiz, arama kurtarma gibi köpeklerimiz daha doğrusu dostlarımızla birlikte çalışmaktayız. eğer sizde köpek eğitmeni olmak isterseniz muhakkak bekleriz. Artık bu can dostlarımız gün geçtikçe daha fazla içimize, evimize girmektedir. Gerçekten güvenilir dostlara sahip olduğumuz için de çok mutluyuz.kısa zaman içerisinde de pati tatilde görevini hizmetinize sunacağız. Tatile gitmek istediğiniz can dostunuzu götüremediğiniz zamanlar da biz yanınızda olacağız. Güvenilir arkadaş personelimize arkadaşınızı teslim edebilirisiniz. Nasıl istiyorsanız isteğinize göre bakımını sağlıyor olacağız. Günümüzde gerçekten çok kötü çok çirkin olaylarla karşılaşabiliyoruz. Biz ülkemizi böyle gördükçe çok üzülüyoruz. Kaybolan çocuklar, deprem altında kalan vatandaşlar, uyuşturucuya esir olmuş hain tuzaklarına düşürmüş insanları bulmayı kendimize bir amaç, bir görev, bir vicdan olarak benimsedik. İyi hizmet için, bir adım pati dostluğu.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpeğim Eğitimdeyken Onu Görebilir Miyim?