köpek

Satılık Rottweiler Yavruları ilanları

Satılık Rottweiler yavruları ilanları köpek edinmek isteyenler için oldukça iyi bir haber anlamına geliyor. 2000 yılık geçmişinde hemen hemen her ortamda insanlarla birlikte yaşamışlardır. İşçi sınıfına mensup olması nedeniyle birçok önemli görev üstlenmiş ve başarılı olmuştur. Üstelik yeterli egzersiz yaptırdığınız sürece her ortamda yaşayabilir. Çok güçlü ve ailesini koruma içgüdüsü gelişmiş bir cinstir. Alman kökenlidir ve bu ülkenin insanlarının yapısına benzer özellikler sergiler. Disiplinli, çalışkan, zeki, güvenilir, temiz ve gerektiğinde atılgan olan bir cinstir. Kısacası bir köpekten beklediğiniz tüm özelliklere hatta daha fazlasına sahiptir. Satılık Rotweiler yavrularımı alarak, talep etiğiniz her türlü olanağa kavuşacaksınız.

Satılık Rottweiler Yavruları ilanları

Satılık Rottweiler Yavruları ilanları

Satılık Rottweiler yavruları ilanları cazip çünkü bu cinsin karakteri gereği sosyalleşmesi ve eğitimi çok önemli. Yavru Rottweiler edindiğinizde onları diğer evcil hayvanlarınız ve çocuklarınız ile kaynaştırmak için yeterli fırsatı ve zamanı bulabileceksiniz. Aynı zamanda evinizi ziyaret eden dostlarınızla tanışma imkanı da bulabilecekler. Böylece onları benimseyecek ve yanlarında uysal davranış şekilleri sergileyecekler. Dostlarınız ve ailenizi büyük bir misafirperverlik ile karşılarken, yabancıların uzak durmasını sağlayacaklardır. Rottweiler köpeklerin disiplinli ve iyi bir eğitim alması şarttır. Küçük yaşlarda dostluk kurduğunuz köpeğinizin eğitimi ile ilgilenmek için yeterli zamanınız olacak. Sattığım Rottweilwr yavruları iyi karakterde ve ırkının özelliklerini güçlü bir şekilde ortaya koyan anne-babalara sahiptir. Dolayısıyla bu yavruları edindiğiniz zaman, köpeğinizin gelişimi ve eğitimi sürecinde sorun yaşamayacaksınız. Gerekli olan ilgi ve ihtimam gösterildiği takdirde, cinsinin özelliklerini en iyi şekilde yansıtan birer yetişkin durumuna geleceklerdir.

Bu köpekleri yetiştirmem ve satışa sunmam nedeniyle bir tür toplum hizmeti yaptığımı söyleyebilirim. Satılık Rottweiler yavruları ilanları sonucunda edineceğiniz köpek, korunma ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bu cins değişik ülkelerde polis köpeği ya da asker köpeği olarak kullanılmaktadır. Güçlü yapısı ve iyi bir eğitim sayesinde koruma köpeği olarak en yüksek verim alabileceğiniz ırklardan biridir. Kendisine yeterince iş verirseniz ve bolca egzersiz yaptırırsanız, mutlu ve uysal yapıda bir köpek olarak kalmasını garanti edersiniz. Açık alanlarda koşmayı çok sevdiği halde, güçlü bağlılık duygusu ve itaatkar karakteri sayesinde yanınızdan ayrılmayacağına, fazla uzaklaşmayacağına emin olabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Yavruları ilanları