köpek

Satılık Rottweiler Yavruları İstanbul

Yetiştiricilerden köpek almak bazı kişilerin tercih etmediği bir davranış şekli olabiliyor. Ancak benim yetiştirmiş olduğum yavru köpekler size birçok garanti sağlayacak. Çünkü cinsin en iyi özelliklerine sahip olan anne ve babadan geliyorlar. Yani gerekli olan eğitim verildiği takdirde, cinsleri için çok iyi birer örnek olmaları garantisi var. Satılık Rottweiler yavruları İstanbul ve benzeri iller için oldukça iyi bir imkanı ifade ediyor. Çünkü korunma amaçlı bir köpek ediniyorsanız her ortamda yaşayabilecek olan bir ırkın mensubunu seçmelisiniz. Rottweiler cinsi apartman dairelerinde, dar ortamlarda yaşamakta zorluk çekmez. Sadece çok fazla egzersize ihtiyaç duyduğu için gerekli zamanı satılık rottweiler ayırmanız gerekecektir. Irkının karakter özellikleri sayesinde ise koruma köpeği olarak yanınızda bulunmasını isteyeceğiniz köpekler arasında en iyi tercihlerden biridir. Parlak ve güzel görünümlü tüyleri kısa olduğu için sorun yaratmayacaktır. Her gün taramanıza ve yıkamanıza gerek olmayacaktır. Dolayısıyla dar alanlarda bile olsa sorunsuz bir şekilde birlikte yaşayabileceğiniz bir köpektir.

Satılık Rottweiler Yavruları İstanbul

Satılık Rottweiler Yavruları İstanbul

Ailenizi ve arkadaşlarınızı kendi ailesi ve arkadaşları olarak benimseyecektir. Köpeğinizin bu kişilerle tanışmasını, kaynaşmasını sağlarsanız onları büyük bir memnuniyetle kabul edecektir. Benzer şekilde diğer ev hayvanlarınıza karşı sergilediği tavır da dostane ve korumacı bir davranış tarzında olacaktır. Tabi erken yaşlarda diğer evcil hayvanlarla tanışması ve benimsemesi şartı ile. Diğer köpeklere ve yabancılara karşı ise aldığı tavrın saldırgan olmasa da soğuk olduğunu göreceksiniz. Kısacası benimsemiş olduğu kişilere ve hayvanlara karşı ılımlı, diğer insanlara ve köpeklere karşı uzak bir tavır sergiler.  Satılık Rottweiler yavruları İstanbul ilinde yaşayan kişiler için değerlendirilmesi gereken bir fırsat.

Köpeğiniz sakin ve ailesine çok bağlı bir yetişkin olacak. Eğitilebilir ve zeki bir köpek olması nedeniyle uyum sağlaması ve görevlerini yerine getirmesi beklentilerini fazlasıyla karşılayacak. Üstelik işçi sınıfına mensup olan bir ırktan gelmiş olduğu için, beklentilerinizi yerine getirme işini büyük bir memnuniyet ile yapacak. En önemli ihtiyaçları bol egzersiz ve sosyalleşmek olduğu için onunla ilgilenmek zor olmayacak. Hatta bir zevk olarak algılayabilirsiniz. Satılık Rottweiler yavruları İstanbul ilanımı değerlendirdiğinizde, paranızın ve köpeğinize ayırdığınız zamanın karşılığını garanti etmiş olacaksınız.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Rottweiler Yavruları İstanbul