köpek

En iyi Köpek Otelleri

Türkiye’de yeni yeni gelişmeye başlayan köpek pansiyonu anlayışı hızla büyümektedir. Bir çok ilde acılan bu pansiyonlar siz şehir dışına gezmeye ya da iş seyahatine gittiğinizde köpeğinizi güvenle emanet etmenizi sağlıyor. Köpeğime kim mama verecek gibi kaygılarınız olmuyor.
En iyi Köpek Otelleri bulmak çok kolay internetten aramanız yeterli olacaktır. İlinizde hatta ilçenizde birçok ilan vermiş pansiyon bulacaksınız. Bu pansiyonların günlük fiyatları da oldukça uygundur. Sizi maddi acıdan fazla zorlamayacaktır. Bazı iş yerleri önceden rezervasyon sistemi ile çalışmaktadırlar. Bu yüzden internet üzerinden önceden rezervasyon yaptırılmak gerekiyor. Bu pansiyonlarda sadece köpek değil sadece bütün hayvanlara hizmet verilmektedir. Siz şehir dışındayken hayvanınızla siz gibi ilgilenecek birilerinin olacağınızı bilmeniz içinizi rahatlatacaktır.

En iyi Köpek Otelleri

Seyahat boyunca evinizi hayvanınızı düşünmeyeceksiniz. Kopeğinizde siz yokken evde tek başına sıkılmayacaktır. Evde bir haftadan fazla tek başına bırakılan hayvanlar psikolojisi bozulur. Bu nedenle evi dağıtacaktır. Evdeki eşyalara zarar verecektir. Hatta eve tuvaletlerini yaparak evi pisleteceklerdir. Geri geldiğinizde sizin sözünüzü dinlemeyecektir.
Köpek pansiyonu olarak iş yapan işyerlerinde her hayvanın kendi odası bulunmaktadır. iş yerinde uzman eğitmenler bulunmakta hayvanlarla onlar ilgilenmektedir. Bunun yanı sıra pansiyonlarda veteriner hekimlerde bulunmaktadır. Böylece hayvanınız hasta olduğunda profesyonel bir şekilde tedavi edilecektir. 24 saat hayvanınız ile ilgilenilecektir. Mamaları zamanında verilmektedir. Hayvanlar dolaştırılmakta oyunlar oynanmaktadır.

En iyi Köpek Otelleri

Böylelikle köpekler enerjilerini atacaklardır. Hayvanınız siz yokken bunalıma girmeyeceğini hatta sosyal aktiviteler yapacağını bilmek sizi ruhen rahatlatacaktır.  Böylelikle aklınız hayvanınızda olmayacak tatilin ya da seyahatin tadını çıkaracaksınız. İsterseniz hayvanınıza temel komut eğitimi almasını isteye bilirsiniz. Böylelikle uzman ekipler hayvanınızı eğitimli ocaktır. Ortalama bir köpek temel komutları 25 günde almaktadır. Bunlar otur, kalk, mama yemesi, gibi temel eğitimleri almış olacaktır. Sadece şehir dışına çıktığınızda değil köpeğinize eğitim alması içinde bu pansiyonlara bıraka bilirler. Hayvanlar burada temel komutları aldıktan sonra size de nasıl komut vermeniz gerektiği hakkında da bilgi ve ders verilecektir. Böylece köpeğinizle aranızdaki bağ daha da güçlenecektir. Böylece sizde köpeğinizde daha rahat bir hayat yasamış olacaksınız. Bu yüzden de ülkemizde her gecen gün bu pansiyonla artarak açılmaktadır.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En iyi Köpek Otelleri