köpek

Greendog köpek oteli

Greendog köpek oteli, İstanbul Beykoz Akbaba köyünde yol üzerinde bulunmaktadır. Arazi köpeklerin rahat edebilmesi için orman kenarında yer almaktadır. Köpeklerin bulundukları odalar, yerden tavana kadar porselen kaplıdır ve yerden ısıtmalı şekildedir. Ayrıca çatı izolasyonu kalite kavramı göz önünde bulundurularak ısı ve ses yalıtımı yapabilen sandwiç panellerden oluşmaktadır. Her köpeğin cinsi farklı olduğu için odalar köpek cinslerine göre temin edilmektedir. Oda boyutları 6, 10 ve 12 metrekaredir. Köpekleriniz için en kaliteli köpek mamaları kullanılmaktadır. Beslenmesi ve kilosu her gün uzman çalışanlar ile gözden geçirilmektedir. Köpekler açık gezi alanına günde en az iki kere çıkartılmaktadır bu sayede köpeğinizin gezme ve tuvalet iihtiyacını gidermesi sağlanmaktadır. Otelin bazı müşterileri için de ayrıca ayrıcalıkları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi otel, en az 15 gün konaklama yapan köpeklerin manikür, pedikür ve kulak temizleme servislerini hiç bir ücret talep etmeden yapmaktadır.

Greendog köpek otelinden faydalanabilmek için istenilen bazı durumlar mevcut olup, bu durumlar hem diğer köpeklerin hem çalışanların hem de sizlerin sağlığını ilgilendirdikleri için önemli olmaktadır. Otelden hizmet almak isteyen insanların öncelik ile otele gelirken yanlarında köpeklerinin aşı karnesini getirmeleri gerekmektedir. Aşılaması hiç yapılmayan ya da karma ve bronchine aşıları eksik olan köpeklerin otele girişi yapılmamaktadır. Eğer aşı ve parazit listesinde eksiklikler bulunan köpekleriniz var ise, bu hizmetleri otelin veteriner hekiminden karşılayabilme imkanları bulunmaktadır. Otele girişin tamamlanmasından sonra ise dikkat gerektiren bazı konular mevcut olup bu konular gelen müşterilere ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Bunlardan birincisi, çıkışı yapılacak köpeğin en geç 16:30 da çıkışının yapılması gerektiğidir. Eğer çıkış süresi bu saat zarfını geçer ise o günün ücreti de müşterilerden temin edilmektedir. Saat 19:00 ı eçtikten sonra ise hiç bir köpeğin çıkışına izin verilmemektedir. Bunun sebebi ise çalışanların mesai saatlerini geçmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Saat 16:30 sonrasında hiç bir şekilde köpek satışı, mama satışı, pet shop malzemeleri, köpek eğitimi, veterinerlik hizmetleri verilmemektedir. Bunun sebebi ise 16:30 dan sonra köpeklerin yemek vakitleri, gezi vakitleri, genel temizlik vakitleri, dezenfeksiyon ve istirahat  vakitleri olmasından kaynaklanmaktadır. Yani otel içerisinde belli bir düzen bulunmaktadır ve herkes bu düzene göre hareket etmektedir.

Greendog köpek oteli

Greendog köpek oteli

Greendog köpek oteline köpeklerini teslim etmek isteyen müşterilerin en az bir hafta önce rezervasyon yaptırmaları fayda sağlamaktadır. Çünkü bu sayede ortaya çıkabilecek karışıklıkların önüne geçilmektedir. Pet taksi hizmetleri için ise bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmak yeterli olmaktadır. Otelin her müşterisinin kendi karar verebileceği üç tane üyelik çeşidi mevcuttur. Bunlar;  doğal üyelik, standart üyelik ve gold üyeliktir. Doğal üyelik koşullarına sahip olabilmek için, köpeğin otel çiftliğinden satın alınmış olması ve otelin eğitim merkezleri kullanılarak köpek eğitimlerinin tamamlanmış olması yeterlidir. Bu üyeliğe sahip olan insanların kampanya fiyatlarından daima yararlanmaları sağlanmaktadır.

Greendog köpek otelinde yer alan standart üyeliğe sahip olabilmek için ise sahiplerin köpeklerini eğittirmesi, yıllık köpek maması alımını yapması veya bir kaç aylık köpek maması alımını yapması şartlarından birini yapması yeterli olmaktadır. Gold üyeliğe sahip olmak için ise köpek maması ve veterinerlik hizmetlerinin sağlanması yeterli olmaktadır. Bu üyelik kapsamında ise tatlı dostlarımızın mankür, pedikür, kulak tamizliği ve banyo hizmetleri ücretsiz olarak otel tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca köpeklerin kondisyon durumu göz önünde bulundurularak ona göre egzersizler uygulanmaktadır. Eğer iki yaşından büyük bir köpeğe sahip iseniz ve köpeğinizi ilk defa bir otele emanet edecek iseniz köpağiniz ilk gün mamasını yemek istemeyebilir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Greendog köpek oteli